reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

początek obserwacji cyklu - jakieś rady?

powiem tak, przed porodem, to nie byłam nawet w stanie stwierdzić, czy mam rozwarcie, teraz mi to łatwo przychodzi. Ogólnie zamknięta szyjka jest twarda jak czubek nosa, a otwarta-jak usta. Po porodzie zawsze jest jakby "otwarta" taka literka "u"

no ja na razie tego totalnie nie wyczuwam, ale może praktyka uczyni ze mnie mistrzynie :) no jak na razie jestem po owulce - tempreatura na wykresie poszła mi ładnie w górę i wg owulacji wyznaczonej przez ovufriend to trafiliśmy w dzień owulacji ze współżyciem, więc trzymajcie kciuki!! a z testem ciążowym czekacie do terminu miesiączki, czy wcześniej robicie? ile dni po owu może w ogóle wyjśc test pozytywny? oczywiście w sytuacji, jeśli się udało
 
reklama
no ja na razie tego totalnie nie wyczuwam, ale może praktyka uczyni ze mnie mistrzynie :) no jak na razie jestem po owulce - tempreatura na wykresie poszła mi ładnie w górę i wg owulacji wyznaczonej przez ovufriend to trafiliśmy w dzień owulacji ze współżyciem, więc trzymajcie kciuki!! a z testem ciążowym czekacie do terminu miesiączki, czy wcześniej robicie? ile dni po owu może w ogóle wyjśc test pozytywny? oczywiście w sytuacji, jeśli się udało
Zależy jak długo potrwa drogą do macicy i zagniezdzenia. Najbezpieczniej zrobić ok 14dni po owu. U jednej to będzie w dniu spodziewanej @ u innej później. Ja się pospieszylam, zrobiłam 10dni po i był jeszcze negatywny. Ale czasem w tym terminie już po zagniezdzeniu i pozytywny.
 
elizjaka jak tam Twoje starania? Ja też zapisuje sobie objawy na ovufriend - który dzień cyklu u Ciebie? Jak u innych staraczek? Życzę żeby wszystkie wykresy na wiosne zrobiły się zielone ;)
 
Do góry