reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży a spirala..

W 3 czy 4 tygodniu to gin raczej by nic nie znalazł na USG. Chyba że ciążę liczysz od owulacji, a nie zapłodnienia.
Nie chcę straszyć, ale ja bym jeszcze taka pewna tej ciąży nie była.
Przede wszystkim na USG to najpierw widać pęcherzyk, potem pojawia się w nim ciałko żółte, a potem zarodek. Zupełnie nie wiem czym jest "założek", choć podejrzewam, że słownik Ci pomógł, bo miał być zalążek. Kiedy masz kolejną wizytę?
Skoro Pani wie lepiej to co będę opowiadać. Znam swoje ciało i widzę co się z nim dzieję. Kolejna wizyta we wtorek .
 
reklama
No to trzymam kciuki, by wszystko było w porządku.
PS. Ja nie wypowiadałam się nigdzie na temat pani ciała. Napisałam jak to wygląda z medycznego punktu widzenia.
 
reklama
A zrobiłaś betę? Bo jeśli to faktycznie ciąża, to może to tylko jakiś krwiak się uwolnił.
A jeśli beta 0, to zapewne wogóle ciąży nie było...
 
Do góry