reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie ciąży, objawy, negatywny test

Dołączył(a)
20 Styczeń 2021
Postów
8
Hej dziewczyny jestem tu nowa,
jestem w 30 dc. Do tej pory mój cykl trwał maksymalnie 28 dni, sporadycznie 27. @ zawsze budziła mnie ok 4 nad ranem ogromnym bólem i jakoś tak szło. Zawsze idealnie punktualna. 16 dc podczas stosunku poczułam ogromny ból macicy (nigdy wcześniej się nie zdarzył) chwile po nim poczułam najgorszy ból sutków w życiu, ból nie ustępował do 22 dc. Za to 18 dc doszedł ból zębów i kłucie (skończ) jajników podczas nawet schylania się aby zapiać buty. Kolejny stosunek również był bolesny. Wykonałam test ciążowy na czczo i był negatywny. W poniedziałek (28) dzień cyklu @sie nie pojawiła, wtorek minął, dziś 30 dzień test na czczo i nadal negatywny. Śluz jest lekko zabielony, jest go dość sporo, piersi zdecydowanie pełniejsze.... Wykonać betę czy w spokoju czekać na miesiaczke? Któraś pomoże :(
 
reklama
Stres chociażby upływającego (bardzo powoli) czasu jest duży.... nie wiem co myśleć, chociaż od momentu kilkudniowej walki z bólem sutków jestem pewna że to ciąża...
 
Beta rozwieje wątpliwości. Oczywiście jest szansa na ciążę, jeżeli współżyliście bez zabezpieczenia. Ale ból sutków w 16 dniu cyklu przy cyklach 28 dyniowych to na pewno nie objaw ciąży. Przy cyklach takiej długości owulacja wypada ok 14 dnia. Jeżeli dojdzie do zapłodnienia, to komórka jajowa wędruje do macicy ok 5-12 dni i następuje implantacja. Dopiero po niej organizm zaczyna "wiedzieć", że jest w ciąży i zaczyna wydzielać hormon "ciążowy". Tym samym dopiero wtedy mogą pojawić się pierwsze objawy ciąży.
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa,
jestem w 30 dc. Do tej pory mój cykl trwał maksymalnie 28 dni, sporadycznie 27. @ zawsze budziła mnie ok 4 nad ranem ogromnym bólem i jakoś tak szło. Zawsze idealnie punktualna. 16 dc podczas stosunku poczułam ogromny ból macicy (nigdy wcześniej się nie zdarzył) chwile po nim poczułam najgorszy ból sutków w życiu, ból nie ustępował do 22 dc. Za to 18 dc doszedł ból zębów i kłucie (skończ) jajników podczas nawet schylania się aby zapiać buty. Kolejny stosunek również był bolesny. Wykonałam test ciążowy na czczo i był negatywny. W poniedziałek (28) dzień cyklu @sie nie pojawiła, wtorek minął, dziś 30 dzień test na czczo i nadal negatywny. Śluz jest lekko zabielony, jest go dość sporo, piersi zdecydowanie pełniejsze.... Wykonać betę czy w spokoju czekać na miesiaczke? Któraś pomoże :(
Wiem co czujesz, mam bardzo podobną sytuację 😅cykle również 26-28dniowe. Dziś 31dc. Tydzień przed planowanym okresem czulam już jakies bóle jajników, w tej chwili sutki mi ściemniały i widać żyłki, bóle brzucha też towarzyszą od czasu do czasu. Sluz biały. Jutro robię 3ci test bo dwa były negatynwe w odstępach 3dni każdy. Najgorsza ta niecierpliwość 😩😤
 
Wiem co czujesz, mam bardzo podobną sytuację 😅cykle również 26-28dniowe. Dziś 31dc. Tydzień przed planowanym okresem czulam już jakies bóle jajników, w tej chwili sutki mi ściemniały i widać żyłki, bóle brzucha też towarzyszą od czasu do czasu. Sluz biały. Jutro robię 3ci test bo dwa były negatynwe w odstępach 3dni każdy. Najgorsza ta niecierpliwość 😩😤
Poczekaj może jeszcze kilka dni do okresu, zawsze to owulacja mogła się przesunąć i dlatego testy negatywne wychodza✊
 
reklama
Wiem co czujesz, mam bardzo podobną sytuację 😅cykle również 26-28dniowe. Dziś 31dc. Tydzień przed planowanym okresem czulam już jakies bóle jajników, w tej chwili sutki mi ściemniały i widać żyłki, bóle brzucha też towarzyszą od czasu do czasu. Sluz biały. Jutro robię 3ci test bo dwa były negatynwe w odstępach 3dni każdy. Najgorsza ta niecierpliwość 😩😤
Czujesz, że to ciąża? Wybierasz się badać betę?
 
Do góry