reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podejrzenie zaśniadu częściowego

Ja miałam podejrzenie, ale lekarz pomylił się. To była ciąża, która była obumarła w 8 tygodniu, dostałam skierowanie na cito ze względu na zaśniad i w szpitalu po zabiegu, to nie było łyżeczkowanie tylko cos podobnego powiedzieli, że nie było żadnego zaśniadu.
I oby podobna historia spotkała Twoją siostrę! Trzymam kciuki!
Czekać nie ma co - w szpitalu i tak będą musieli przeprowadzić badania, bo teraz się boją być posądzonym o aborcję. Także spokojnie - nikt rozwijającej się ciąży nie usunie!
 
reklama
I oby podobna historia spotkała Twoją siostrę! Trzymam kciuki!
Czekać nie ma co - w szpitalu i tak będą musieli przeprowadzić badania, bo teraz się boją być posądzonym o aborcję. Także spokojnie - nikt rozwijającej się ciąży nie usunie!
Zdarza się, że nawet robią dwa razy usg, aby byc pewnym gdyby jeden lekarz miał jakiekolwiek wątpliwości. Oby to była pomylka
 
Diagnozę potwierdza się najczęściej na podstawie usg przeprowadzanego przez 2 niezależnych lekarzy (nie jest konieczne badanie bety, ale przy zaśniadzie może mieć sens)

7+5 to czas kiedy na usg widoczny jest zarodek i serduszko ze sporym tętnem.
Czy lekarz widział w ogóle pęcherzyk ciążowy i cokolwiek w nim?
Masz jakieś zdjęcie usg?
 
Diagnozę potwierdza się najczęściej na podstawie usg przeprowadzanego przez 2 niezależnych lekarzy (nie jest konieczne badanie bety, ale przy zaśniadzie może mieć sens)

7+5 to czas kiedy na usg widoczny jest zarodek i serduszko ze sporym tętnem.
Czy lekarz widział w ogóle pęcherzyk ciążowy i cokolwiek w nim?
Masz jakieś zdjęcie usg?
Mam takie dwa zdjęcia. Nie wiem które co przedstawia bo na jednym coś jest a na drugim nie
 

Załączniki

  • received_828111574957954.jpeg
    received_828111574957954.jpeg
    215,8 KB · Wyświetleń: 61
Do góry