reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podobno ADHD...

mój syn też ma nadpobudliwość psychoruchową, ale u niego problem jest bardziej złożony, bo ADHD jest jednym z objawów Zespołu Aspergera na który dziecko choruje. W obszarze nadpobudliwości bardzo pomogła nam terapia integracji sensorycznej i trening umiejętności społecznej. Po tych zajęciach bardzo się poprawiło zachowanie syna oraz jego ogólne funkcjonowanie
 
reklama
Witam!
Jestem studentką V roku fizjoterapii. Piszę pracę magisterską pt."Analiza nawyków związanych z zasypianiem dzieci z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi".
W tym celu muszę zebrać minimum 30 ankiet od rodziców, których dzieci mają ADHD, bądź rodzice widzą, że ich dziecko jest nadpobudliwe, impulsywne, zdekoncentrowane. Wiek dziecka nie gra istotniejszej roli.
Jeśli ktoś z Państwa byłby skłonny do pomocy, proszę o kontakt: monini87@gmail.com
Pozdrawiam!
 
Do góry