reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Kochana dajesz nadzieje ❤️choc mam nagranie na plycie coprawda jest tylko z max 5 sek nagranej plci wyglada to identycznie jak na zdjeciu usg bo tak szybko machala po tym brzuchu ale nie widzialam tam wgl pracia tylko jakby same jajeczka wiec to moze sa wargi sromowe tak opuchniete ogladalam ten filmik ze sto razy sekunda po sekundzie i nie idzie wypatrzyć tam nic w tym kroczku co sie kryje jak to co widac na załączaonym wczesniej zdjeciu .. Najgorzej jest wytrwac do badania teraz mam 21 czerwca wizyte u mojego na nrz zarazem sie ciesze ale tez mega boje bo mam a nadzieje ze jednak fifolek tam sie skryl i bedzie synek🙈 ps nie wiem czemu sie tak uparllam. Na tego syna bo maz nie ma z tym zadnego problemu tylko ja odkad powiedziala ze dziewczynka to sie podlamalam troszeczke codziennie i praktycznie calymi dniami szukam artykułów i zdj usg podobnych do tego mojego nakrecam Sie bezsensu przez to ze jeden lekarz powiedzial synn i sie nastawilam a terazz nagle ze corka .. Z corcia pierwsza 8 lat temu powiedzial ze to ona i nie mialam wgl takiej jazdy jak mam teraz nie wiem co ze mna jest nie tak. 😔
Nic nie jest nie tak. Musisz przeżyć żałobę po swoich marzeniach o synku, jak jednak będzie dziewczynka.
Tyle, że czasem przy zaciśniętych nóżkach, pozycji do góry nogami, cały sprzęt jest na dole. ;) Powodzenia, a przede wszystkim zdrowego dzieciątka i szczęśliwego rozwiązania. :)
 
reklama
Do góry