reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

Moim zdaniem smaki i zachcianki nic tu nie mają do płci. Ja jadłam przez pierwsze 3 miesiące słone i kwaśne a teraz ciastka i lody litrami.. I każdy mi mówił że chłopiec będzie ale wyszła córcia
 
reklama
Witam wszystkie Ciężarne, przyszłe Mamy! :-)
Proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej Waszych praw w pracy, która posłuży mi do celów naukowych. Ankieta jest anonimowa, ma w sumie 30 pytań i wypełnienie jej zajmie dosłownie chwilkę. Myślę że te badania są również w Waszym - przyszłe Mamy, interesie. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, Pozdrawiam i przesyłam link do ankiety;)
Ankieta - Wiedza kobiet ciężarnych na temat praw pracy związanych z macierzyństwem oraz ich przestrzegania przez pracodawców
 
Ja ZAWSZE MARZYŁAM O DZIEWCZYNCE I INNEJ OPCJI NIE PRZYJMOWAŁAM, PO PROSTU WIEDZIAĄŁM, ZE BĘDĘ MIEĆ DZIEWCZYNKĘ I URODZIŁA SIĘ CÓRECZKA :tak:
 
kobiety maja roznie bedac w ciazy, ja np nie mialam zadnych problemow bedac w ciazy, zachcianek i tym podobne :) maluszek moj jest zdrowy jak byk :)a ja jestem szczesliwa mamusia czekajaca na drugie malenstwo :)
 
Moja ciaza jest najlepszym dowodem na to ze zachcianki, wyglad i samopoczucie nie musza miec nic wspolnego z plcia dziecka. Ani razu nie wymiotowalam, bardzo dobrze sie czuje i wygladam, tak jakbym w ogole nie byla w ciazy oprocz rosnacego brzucha, wiekszosc ludzi mowi ze na chlopca:-D az sama zaczelam tak myslec chociaz zawsze pragnelam dziewczynke, a tymczasem w 16 t.c. lekarz stwierdzil niunie i podobno tak ma zostac:-) Poza tym przez pierwsza polowe ciazy mialam ochote tylko na slone i pikantne, dopiero od niedawna czesciej chce mi sie slodkiego. Takze nie ma co sugerowac sie stereotypami:tak:
 
Racja, ze zachcianki i wygląd nie maja nic wspólnego z płcią. Ja przez pierwsze 3 miesiace miałam mdłości wyglądałam okropnie i rozlała mi sie oponka wokół bioder a nosze pod sercem małego piłkarza [emoji16][emoji16][emoji16]
 
reklama
U nas się sprawdzilo:

Mam syna i wcinałam śledzie i ogórki kiszone, przy corce wcinałam same słodycze- masowo:tak:
Teraz jestem w ciązy i 3miesiace przed ciąza odstawiłam slodycze, nagle mnie zaczelobardzo ciągnąć na nie i się dowiedziałam ze w ciąży jestem. Jak przy pierwszej corce jadłam ich dużo i jestem pryszczata i teraz też ma być córka.
 
Do góry