reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

witam!
Lekarz w 15 tygodniu ciąży dawał mi 90% szans że będę miała córeczkę obecnie jestem w 36 tygodniu ciąży i szanse wzrosły do 100% Razem z mężem nie możemy się już doczekać naszej małej księżniczki ! :)
Pozdrowionka :)

 
reklama
Hej Wszystkim!
U nas już 3 razy (3 kolejne USG)lekarz twierdzi,że będziemy mieli chłopca.Z początkiem grudnia na świat przyjdzie nasz wyczekiwany Kubuś.
 
A ja nie wiem co będziemy mieć!
obiecałam, że wytrzymam do porodu ,a zresztą boję się pomyłki lekarza,Mimo to powiem szczerze , że im bliżej końca tym bardziej zżera mnie ciekawość. Zostały jeszcze 2 miesiące, na ostatniej wizycie lekarz chciał już powiedzieć .......
Dowiem się za 2 miesiące !!!
Pozdrawiam Wszystkie mamy, trzymam kciuki :happy2::happy2::happy2:


 
USG wykazalo ze bedzie dziewczynka wiec mam cala szafe rozowych ubranek.Beda jaja jak lekarz sie czegos nie dopatrzyl.Bede miec landrynkowo rozowego chlopczyka:-D
 
hej dziewczyny, wiecie moze w ktorym tygodniu juz widac czy to chlopiec czy dziewczynka?? bo ja bede miala pierwsze usg w 14/15 tygodniu i jestem ciekawa czy juz bedzie wiadomo
 
Czesc Magdzik!wydaje mi sie,ze okolo 18 tygodnia,ale moja kolezanka byla w 16 tc i jej lekarz powiedzial,ze chlopiec podobno chlopca lepiej rozpoznac,ale kto wie zalezy od doktorka i chyba od jakosci usc,pozdrawiam i powodzonka na wizytce,pa,pa:-)
 
Witam was:) U mnie lekarz na poczatku stwierdzil ,ze na 90 proc dziewczynka,niedawno okazalo sie ,ze jednak chlopczyk i ponoc ten lekarz akurat sie nie myli...wiec czekam na mojego chlopca:-)
 
reklama
Witam Lillaaa no to masz super niespodzianke,teraz to i ja zaczelam sie zastanawiac mi doktorka powiedziala,ze dziewczynka dwa razy i inny lekarz potwierdzil to,mam nadzieje,ze tak juz zostanie bo kupilam wszystko dla dziewczynki i juz tak sie nastawilam,na,na zobaczymy gratuluje Ci syneczka,Madzik daj znac jak Ci juz lekarz cos powie:-)
 
Do góry