reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

podpis (chlopiec / dziewczynka)

jestem w 20t3d i od 3 dni wiem że w 70% będzie dziewczynka bo miała pępowinkę między nóżkami.....:sorry2: i nie można mieć pewności....

a jeśli chodzi o zachcianki... to kwaśne górowało w moim jadłospiie...
a najbardziej kiszone ogórki:-D
 
reklama
hej dziewczyny, my z M spodziewamy się córeczki , Juleńki:-) mężuś na początku był przekonany że będzie Franek, ale ja mu wciąż mowiłam ze córka. Sprawdzał co jem a ja i kwasne i słodkie :-D teraz nie może się doczekać swojego oczka w głowie:-D
 
Witajcie drogie mamy :)
jestem tu nowa no i oczywiście w ciąży... co nieco wiem bo to drugie dziecko lecz fajnie wymienić się doświadczeniami..
moja pierwsaz ciąża przebiegła jakoś tak szybko i wszyscy mówili mi, że b.dobrze wyglądam i miałam chłopca apetyt ogromny na słodycze...i pierwsze miesiące były koszmarne przez mdłości i wymioty ..
Niestety teraz :( czuje się zupełnie inaczej niż z pierwszym dzieckiem i jestem jakaś taka brzydka jest to 15 tydzień, 4 miesiąc i tak chciałabym aby to była dziewczynka lecz nigdy w życiu nie jest tak jak by się chciało ..zdrowe i to najwazniejsze .. brzuch mam też troszkę inny nie mam mdłośći, a ochote na nic szczegulnego wszystko w normalnych proporcjach byle zeby coś zjeść i zdrowo bo dzidzia jest ważniejsza ...
 
MARTINNA ja tez mam synka prawie 6lat...i pragnęłam córeczki!!i nawet starałam się tak robić na cóeczkę;-))...ponoć wyszło,dziś to juz 37tc,a ja mialam robione usg z 8 razy,3razy prenatalne,a reszta na wizytach u mojej lekarki...na 1 usg w 13tc tym prenatalnym pani dała nadzieję na dziewczynkę!moja lekarka na normalnym usg potwierdziła,na połowkowym20tc,na tym dobrym sprzęcie okazało się ze dziewuszka dalej,lekarka za każdym razem potwierdzała jak mi robiła usg,w 30tc znów na prenatalnym wystawiła elegancko dupinkę i było widać,dowód mam poniżej,chyba widać co??he he....no i myślę ze raczej pomyłki juz nie będzie!!!bo duzżżżżżo różu mam teraz w domu!!!;-))TOBIE życzę również córci....aczkolwiek po pierwsze najważniejsze,zeby bvło zdrowe...a i dodam ze z teraz ciążę przechodziłam na początku inaczej,z synkiem zero mdłości,a teraz tragiczne do 4 miesiaca,a wyglądam podobnie,chociaz na początku brzydziej zdecydownie!!!heh !!!!chociaz ja nie wiem czy to ma jakś związek!!!!powodzenia!!!
 
reklama
Do góry