reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podróż w ciąży - samolot, samochód

reklama
nie o nic nie pytali byli bardziej mili haha :)) ale mialam wracajac do Irlandii od polskiego lekarza na wszelki wypadek papier ze wszystko ok oni pytaja jak juz naprawde jest sie duzym pod koniec ciazy z tego co mi dziewczyny mowily
 
haha, czyli oczywiście jak zwykle panikuję:-) szczególnie zdziwiona nie jestem, w widocznej ciaży faktycznie warto pomyslec o zaświadczeniu bo gdyby mnie na pokład nie wpuścili mogła bym się lekko zdenerwować :D wszystko jest dla mnie takie nowe...
 
Wpuszcza. Zaswiadczenie jest potrzebne kiedy ma sie duzy brzuszek - koniec ciazy badz po prostu duzy brzuch bo oni musza wiedzec ze to jeszcze nie sa ostatnie tygodnie, kiedy juz latac nie wolno. Bodaj od 36 tygodnia juz nie biora ciezarnych na poklad.
 
asiuasiu1 poczatek 12 tygodna to będzie, nie martwie się teraz czy mnie wpuszczą na pokład, faktycznie poza osobami szczególnie zainteresowanymi tylko ja wiem ze mam w sobie taką niespodziankę :)
 
Witam wszystkie forumowiczki. Mam w planach wyjazd za granicę w ciąży (na Teneryfę) i wiadomo lekarz powiedział, że nie ma żadnych przeszkód, koleżanki też, a ja chciałabym poznać kobiety, które przeżyły to na własną skóre. Czy wszystko było dobrze i gdzie byłyście?

Jak byłam w ciąży poleciałam do Londynu podróż przeżyłam bez żadnych przeszkód. Wszystko dobrze się skończyło.
 
dziewczyny jestem w 21 tyg ciąży dziś bylam u lekarza i mam pozwolenie na lot ale się obawiam a lece w piątek jak mysliscie bedie ok
 
reklama
Do góry