reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podwyższone beta hcg

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2023
Postów
2
24 kwietnia (nie 29 dzień cyklu) wykonałam badanie hcg wynosił 17.1 następnie dnia 27 kwietnia powtórzyłam badanie i beta wynosiła 9.2 następnego dnia dostałam okres z bólem w podbrzuszu i z mąką ilością skrzepów pytanie moje brzmi czy taki poziom hcg nie jest za wysoki
 
reklama
Wyłapałaś ciążę biochemiczną, dlatego było 17, spadło na 9 i dostałaś okres. Musi sobie spaść do 0. Możesz za kilka dni sprawdzić czy spadło zupełnie.
 
24 kwietnia (nie 29 dzień cyklu) wykonałam badanie hcg wynosił 17.1 następnie dnia 27 kwietnia powtórzyłam badanie i beta wynosiła 9.2 następnego dnia dostałam okres z bólem w podbrzuszu i z mąką ilością skrzepów pytanie moje brzmi czy taki poziom hcg nie jest za wysoki
Ale za wysoki na co?
 
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc w odczytaniu wyniku napewno jest tu osóbka która lepiej to ogarnia jak ja 🙏
 

Załączniki

  • 1E9F125F-D364-4799-B376-DA60EC717827.jpeg
    1E9F125F-D364-4799-B376-DA60EC717827.jpeg
    165,9 KB · Wyświetleń: 137
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc w odczytaniu wyniku napewno jest tu osóbka która lepiej to ogarnia jak ja 🙏

Beta specyficzna, no ale jednak oznaczająca brak ciąży
I progesteron albo świeżo przed miesiączką, albo owulacji w ogólnie nie było (nie wiem, który to dzień cyklu)
 
Beta specyficzna, no ale jednak oznaczająca brak ciąży
I progesteron albo świeżo przed miesiączką, albo owulacji w ogólnie nie było (nie wiem, który to dzień cyklu)
22 dc mam cykle 31/32 dni - 25 maja byłam na usg i dr powiedział ze właśnie mam owulacje 🤔
 
reklama
Do góry