reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy "ciężarówek" i nie tylko

hej.

madiin najlepszego dla Sofiji spoznione ale szczere :) super ze sie wszystko udalo :)

Dzis ja mam impreze urodzinowa Oliwkii dzis konczy 2 latka :) teraz staram sie ich uspac bo o 16 mamy gosci i chce wszystko poszykowac ale jakos ciezko im idzie zasypianie-nie ich pora ale moze cos z tego bedzie...

Salatke mam zrobiona jeszcze tylko mieska porobic i wsio...

Dzis z rana sie wkurzylam...bo nie wiem czy pisalam ale mam w domu corke od znajomej ktra zatrzymala sie na miesiac bo ma praktyki w Ambasadzie tutaj wiec po dobroci sie zodzilam...i bylo ok,spokojna itp do dzis...ja wstaje a moj K mi mowi ze wrocila o 3 z jakimis kolesiem,kapali sie i spi u nas ten koles...myslalm ze ja zabije...zrobilam kawke i czekam az wyjdzie z pokoju...slysze ze wychodza i leca na dol do drzwi i on poszedl a ona mig do pokoju i nie wychodzi...nie chce dzis sie wkurzac ale urzadze jej niezla rozmowe...bo nie zycze sobie zeby mi obcych ludzi sprowadzala do domu i to jeszcze na noc...wrr...wsciekla jestem...ze jestem wstanie ja wyrzucic...

Nic ide balony dmuchac... :)
 
reklama
Dziewczyny moc buziaków dla dzieciaków! Tak urodzinowo zyczę :)
hehhe my też w lidlu sie obkupilismy, kupiłam dla L i małego bluzy,koszulki,rajstopy i skarpety :) Już powoli zbieramy ciuszki dla syncia, 28 tydzień zaczełam :)
Zaraz gdzieś ruszamy na wyprawę tylko obiadek wciągniemy, tatus ma wolne i trzeba korzystać.
Miłej niedzieli
 
W ogóle laski pytanko... jak to z dopajaniem jest? Bo młoda już tylko 3 butle na dzień pije, je owoce i warzywa i kaszkę ale odmawia stanowczo picia wodu. W akcie desperacji dalam dzisiaj herbatkę koperkowa... w pierwszej chwili szczęśliwa wypila dużego łyka po czym skrzywila się i wyplula. Na moją kanapę-.-
Już nie wiem co robić.
Poza tym coraz bardziej ruchliwa się robi a odkąd nauczyła sie fikac to śpi na brzuchu o.o

A kupiłam w lidlu fajne bluzy na jesień małej. :)

Agss nasze dzieci bardzo podobne, moj tez jak tylko sie obracal to zaczal spac na brzuchu, a wody to w ogole nie chcial, herbatka koperkowa tez be, u nas sie sprawdzil tylko diksap rozcienczany na tyle zeby lekko zmienic smak i kolor wody, oczywiscie jak juz pewnie wiesz z CB diksap to zlo, bo slodkie :-) ale trudno, dziecka do wody nie zmusisz, moj dopiero teraz od paru tygodni sie przeprosil na wode.
Ja tez kupilam mu bluze z misia, jest super! Mam nadzieje, ze jeszcze zajrzysz przed wyjazem do nas.

Witam niedzielnie.
Wczoraj mieliśmy grila urodzinowego. Sofijka w piątek skończyła roczek. Przyjechał teść z teściową, ciotka mojego Ł i dwóch szwagrów. Było nawet nawet.....

Najlepszego, hezy bezy you you :-)

Dzis ja mam impreze urodzinowa Oliwkii dzis konczy 2 latka :) teraz staram sie ich uspac bo o 16 mamy gosci i chce wszystko poszykowac ale jakos ciezko im idzie zasypianie-nie ich pora ale moze cos z tego bedzie...

Salatke mam zrobiona jeszcze tylko mieska porobic i wsio...

Dzis z rana sie wkurzylam...bo nie wiem czy pisalam ale mam w domu corke od znajomej ktra zatrzymala sie na miesiac bo ma praktyki w Ambasadzie tutaj wiec po dobroci sie zodzilam...i bylo ok,spokojna itp do dzis...ja wstaje a moj K mi mowi ze wrocila o 3 z jakimis kolesiem,kapali sie i spi u nas ten koles...myslalm ze ja zabije...zrobilam kawke i czekam az wyjdzie z pokoju...slysze ze wychodza i leca na dol do drzwi i on poszedl a ona mig do pokoju i nie wychodzi...nie chce dzis sie wkurzac ale urzadze jej niezla rozmowe...bo nie zycze sobie zeby mi obcych ludzi sprowadzala do domu i to jeszcze na noc...wrr...wsciekla jestem...ze jestem wstanie ja wyrzucic...

Nic ide balony dmuchac... :)

No dmuchaj, dmuchaj,moze ochloniesz :) ja bym tez jej jazde zrobila, za sprowadzanie obcych do domu, nienormalna jakas, nie dosc ze u kogos grzecznosciowo przebywa to jeszcze wraca po nocach w towarzystwie, a dziecko z nia w pokoju spalo ??? :szok:

Najlepszego rowniez dla Oliwki , spelnienia dzieciecych marzen :)

Przyjemnej niedzieli, my idziemy nad morze i do zwierzatek :tak:
 
Ooo odemnie też życzenia dla Sofijki i Oliwki (;

Ayni ja stale podczytuje na komórce Was tylko zazwyczaj milczę (;
Widzę że szał bluz lidlowych (; Ale fajne są. I za tą cenę...
Heh też chyba spróbuję z tym zUym diksapem bo kurka Młoda ma problem kupkowy przez to że nie pije...

My dzisiaj przeżyłyśmy wizytę u teściów. Jaśminka na widok teściowej się rozpłakała (nie dziwię się, sama bym też tak zrobiła ale mi nie wypada:szok:)
Nauczyłam się też że jeżeli moja teściowa mówi że coś nie jest ostre - to jest, Cholernie. Zastanawiałam się czy nie przywieść jej czegoś baardzo niedobrego z Polski i ze słodkim uśmiechem jej dać i patrzeć jak zajada. Tylko brak pomysłu co.


A poza tym jutro mamy pół roczku (o mamusiu nie możliwe jak to szybko zleciało) i wizytę w cb. Oj pewnie sobie znowu posłucham że dziecię za pulchne.
 
Wlasnie sie poplakalam ze smiechu ,bo mi sie cos przypomnialo...Mojemu bylemu szefostwo zawsze jak ktos jechal na urlop do Pl to przywozil dobra wodke ale oni jej nie pili tylko sobie stala.A nasza szefowa lubila sobie winko popijac i nikt nie wiedzial jakie jej kupic zeby smakowalo.To my z kumpela kupily jabcoka za 5 zeta ,przelaly do fajnej flaszaki a ta pija i mlaskala jakby to bylo jakies wytrawne Chardonnay :-D:-D:-D Ciezko bylo zachowac kamienna twarz ale potem byla BEKA!!!!
Agss jak tam ten krem,pomaga cos czy raczej du du*** ??? Daj znac po jutrzejszym,trzymam kciuki i nie daj sie im!
No i oczywiscie STO LAT DLA SOFIJKI!!!
 
Witajcie :)

Spoznione ale szczere, zyczenia dla Oliwi i Sofijki :* wszystkiego dobrego dla nich.

Ja ostatnio jakos mało czasu mam, a jak już wszystko sobie po właczam to Alex pyka i wszystko zamyka...

Wczoraj bylam sobie w pracy, tak dorywczo... jej, po takim zastoju jak wrocilam to wszystko mnie bolało :)

Alex teraz już szaleje coraz bardziej, ale kto by nas nie odwiedzil to się zdziwi ze on taki grzeczny... Cichutki jak by go nie było :)
 
nOOOOO czeeeee nic nie moge normalnie napisac,bo mi Adam tak walil w klawiature,ze jak wciskam ENTER to mi jakies okienko z oszczednoscia energii wyskakuje. Ozesz, zjem te male raczki. :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) babel znow cos sie budzi w nocy, zastaje go siedzacego i musze go spowrotem polozyc i spi dalej. nie wiem czy to kolejne zeby czy przez ta nauke chodzenia znow burzliwe noce,no ale nic, bede czekac. :-:)-:)-:)-( Agsss ja dobrze znam te numery tesciowej, moja tez ma takie hobby, robic cos cholernie ostrego. ja juz mialam taki uraz w Tunezji ze powiedzialam jej, ze przez pol roku kuskusu nie zrobie i w sumie odkad wrocilam to jeszcze nie robilam. Ona robi ogien!!!! ze az przelyk przepala! zreszta nikt tego nie lubi , moj maz lubi pikantne ale nie OSTRE na amen. Nie wiem czy w Polsce moze byc cos porownywalnie niemilego ,ale wiesz co sprobuj kiszonych ogorkow, jeszcze nie spotkalam obcokrajowca ktory by je lubil. :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:Gratulacje dla Yaski z okazji polmetka, powodzenia w CB :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink: dziewczyny uzywalyscie oleju kokosowego ? Ja zamierzam kilka opakowan z Polski zamowic,jakby ktos chcial to mowic, tutaj ongeveer 16 eur :szok: ide polozyc skrzata,potem wroce jeszcze chyba raczej yo yo
 
Kasia krem super! Dwa razy posmarowałam i główka gładka! Dzięki!:-) A właśnie pytać się Ciebie miałam - dostanę w pl coś na egzemę bez recepty?

Ayni jak dla mnie teściowe to zUo. Coś wykomibuje (;

No a moja kluska waży już 7740:szok: za to mała jest bo tylko 65 cm... pulpecik:-D

No ale nie skomentowali schematu żywieniowego ha! Tylko powiedziała że dziecko pić nie musi:szok: przy 3 butelkach. hmmm
Poza tym o ciemiączko pytałam bo Młoda ma bardzo małe... też podobno normalne. Że u jednych szybko się zrasta...
Nie wiem albo ja przewrażliwiona jestem...

A moje dziecko z okazji pół roczku w nocy budziło się co 2h!
Do 4.00 bo potem co godzinę -.- Myślałam że mnie coś weźnie...i dzisiaj maaarudna jak cho...ho...
Oby jej się polepszyło!
 
dobry wieczor.

Agss no waga niezla :) co do ciemiaczka to u moich powoli sie zrastalo az sie wystraszylam ze cos za dlugo ale lekarka mi powiedziala ze ma prawo do 18 miesiecy sie zrastac,w kazdym badz razie trwalo to krocej niz 18 cale szczesie :)

Mamo ale sie usmialam z tym winem...niezle...:) haha

U mnie urodzinki Oliwkii sie udalo ale nie obylo sie bez wielkiego nerwa z powodu gosci...oczywiscie kilka osob nie przyszlo nie informujac nas o tym,tylko osobom trzecim kazaly przekazac ze musza pracowac...HA w niedziele,bo uwierze no ale coz...domyslam sie o co chodzilo...o prezent i o kase a jej brak ale nikt nikomu nie kazal malej dawac prezentow wystarczylo przyjsc w goscine ale coz...dobrze ze nie robilam za duzo jedzenia bo sie nic nie zmarnowalo....

Dzis ide wczesnie sie polozyc bo ostatnio chodze okolo 1 i potem ledwo zyje...takze...dobranoc :)
 
reklama
Dotrzeć cos do Was nie moge ostatnio.....na nadmiar czasu nie narzekam.
Problemów przybywa jak na złość. Przyszło mi pismo z incasso, że niby nie mam zapłaconych składek za ubezpieczenie....dziwne, bo wszystko mam zapłacone. Wydrukowałam wyciągi z przelewami i poszliśmy wczoraj do vgz żeby to wyjaśnić. Obsługiwała nas jakaś jędzowata baba która chyba nie zna się na swojej robocie. Okazało sie, że wszystkie wpłaty zaksięgowali na polisie mojego Ł, a ja mam nie uregulowane składki.....śmieszne co?? W tym vgz się jakieś cuda dzieją......babeczka powiedziała, żeby zapłaciła pieniądze do incasso....no napewno....wysłaliśmy do incasso potwierdzenia przelewów, żeby nie było wątpliwości, że wszystko zostało zapłacone i zobaczymy.

Co do teściowych to ja też podzielam wasze zdanie, że to wielkie zzzzzłłłłłłłłłoooooooo....szarańcza.....moja to tak fałszywa jest, że.....

marzenka spóźnione życzenia dla Oliwki. Sto lat!!!! A ze znajomymi tak bywa. Zapraszasz a oni znać nie dadzą nawet....

agss piękna waga:-)

mamo niezły numer z tym jabcokiem:-D
 
Do góry