reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy czerwcówek

Mamuskaa- zawsze jak chce ma stała prace u mojego taty ale jemu sie ta praca nie podoba wiec czasem wyjezdza na rozny okres czasu.
Smile- to tak jak ja wczesnie zaczełas ,ale jakos mi sie to nie podoba:p
Lolcia- my Nelce tez tak wydzielamy zabawki bo tak to pozniej jesj sie nudza i cały pokój zawalony.
u nas koncerty byly tylko jak 3 wychodziły:p

A u nas ranna podbudka Nelka chyba mam oskrzela idziemy popołudniu do lekarza. Wczoraj myslałam ze jest ok juz i pozwoliłam mojej siostrze zabrac ja do moich rodziców a nad ranem kaszel musiała sie zgrzac i gotowe..
Ale za to mielismy wolne popołudnie :p
Jutro na 8.30 mam wizyte wiec troszke stres, brzuch mi jakos wczoraj wywaliłi:pZe dosc widoczny jest

Pisałyscie o wigili my w tym roku do moich rodziców jedziemy bd my i siostra ze swoim i rodzice wiec dla mnie komplet no i pysznosci mamusi :D:D
 
reklama
Ewcik - cześć! :)

Sosnowiczanka - ja też czekam na listonosza, ale jakoś przyjść nie chce. Mam nadzieję tylko, że nie przyjdzie akurat, jak będę na zakupach ;/
 
Archea i kasia ja wam zycze aby u was to sie nie sprawdzilo i aby dzieciaczki byly grzeczne jak aniolki ale proponuje sie jednak nastawic, ze moze byc roznie :)
Mamuska nie mam cukrzycy na szczescie, ale ze mialam ciazowa cukrzyce to teraz musze sie kluc i sprawdzac czy wsio jest oki :) i powiem uczciwie strasznie mnie to wkurza bo musze pilnowac godzin zeby sie zmierzyc :D moj tez wlasnie padl :)
Malgos powodzenia w przedszkoku :) ja wstawania na siku nie licze jako przerwy w spaniu bo zaraz sie klade i zasypiam a z mlodszym po kazdym jedzeniu musialam siedziec conajmniej 30 min :/
Missis to trzymamy kciuki aby od jutra sie uwineli szybko i abys na swieta w domku byla :)
Martyna bo to az strach ile dzieci teraz maja zabawek :D
 
Kurde ale mnie załatwili w przychodzi. Nie mogę się umówić do gin bo do końca grudnia nie ma lekarzy a na styczeń jeszcze terminów nie znają...jakaś porażka i nie wiem co mam teraz robić. Czy czekać do tego grudnia czy kombinować inną przychodnie. Od kiedy wróciłam z uk byłam tylko na usg.
Poradzcie coś:(

Mam dziś słaby dzień jednak zaraz się poplacze, Igor szaleje uspokoić się nawet na minutę nie chce. Oszaleje.
 
reklama
Grabola ja pierwsze słyszę o takim dzienniczku, wiem ze dla malucha od dnia porodu jest :D

Smile ale takie podstawowe badania morfologia i mocz to góra 15zl kosztuje. Chyba ze jakieś inne jeszcze musisz robić
 
Do góry