reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Aaahahaha Mini rozłożona na łopatki jestem :-D :-D :-D
Czyzby fan Harrego Pottera?? ;)

A ta kołowa chusta jaki ma zakres wytrzymałości?? :-D I masz moze jakiegos linka do nich czy tez na all poprotsu chusta kołowa wpisać??

Nasz to to zwykle nosidlo zwisajace ma ;) Ale byl w nim chyba z 3 razy na chwilke, ostatnio tez na 15 minut wyszlam po m na metro i ledwo go doniosłam klocek jeden do tego długi tak, ze mi prostując szpyry biło uda jak szłam, masakra :-D Teraz tylko małż go planowo do samolotu wniesie i tyle za duzy juz. (max 9 kg niby)

Ależ jestem glodna ryba juz sie robi poki mamy "dżemora" jak to nazywamy te jego krotkie drzemki ;)

I mam nowy telefon :-) Abonament do listopada byl ale za oplata moglam juz 3 msc przed wziac nowa umowe z nowym tel - ten samsung galaxy s III cudo jakie fotki robi!!

iide szamac :)
 
reklama
Angel raczej fan animal planet i posiadacz mega wyobraźni :-D
A do ilu kilo chusty kółkowe ?? Do ilu udźwigniesz :-) Sa na allegro i w sklepach z chustami .
Ta wydaje się dość ok z tych tańszych
AlMelle-baby CHUSTA kółkowa SKOŚNO-KRZYŻOWA TĘCZA! (2532073787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Sama chyba sobie kupię bo mam ze zwykłej bawełny z kółkami ciężkimi że hej :sorry: a na wakacje i właśnie do samolotu wydaje mi się idealna :tak:
 
Mini haha Borys jest moim małym idolem, wyobraźnie to ona ma, nie powiem

Angel chusta kółkowa jak Mini piszę ale udźwigniesz ale szczerze powiem Wam,że sporo osób jednak mówi,że dla większego bobo to lapiej wiązana bo jak maluch już ciężkawy jest to kółka się wpijają i ramię na którym na się malucha boli, w wiązanej nie ma tego problemu bo masz ciężar rozłożony na obydwa ramiona i plecy

Ej byłam dziś w Rossmanie w ciekawości patrzyłam na słoiczki i powiedzcie mi jedno. Dlaczego Rossman w tych słoiczkach swojej produkcji ma już od 4-msc mięso? Czy to nie za wcześnie? Wszystkie w tego co widziałam mają mięsko od 5-tego a rosmanowowskie i kurczaka i indyka i nawet coś co było nazwane spaghetti bolognese. Dziwne to nie?

Vill nie taki dentysta straszny jak go malują, ja tam zawsze lubiłam i lubię do dentysty chodzić, po porodzie byłam już kilka razy i raz nawet mi robili kanałowe bez znieczulenia. Szczerze nic nie bolało :)
 
Ej byłam dziś w Rossmanie w ciekawości patrzyłam na słoiczki i powiedzcie mi jedno. Dlaczego Rossman w tych słoiczkach swojej produkcji ma już od 4-msc mięso? Czy to nie za wcześnie? Wszystkie w tego co widziałam mają mięsko od 5-tego a rosmanowowskie i kurczaka i indyka i nawet coś co było nazwane spaghetti bolognese. Dziwne to nie?
)


No dziwne ...w Polsce :) W sensie rossman niemiecki i tak samo w anglii słoiczki od 4 msc są z mięskiem i wlasnie jakies bolonese i inne przysmaki :)
 
ahoj,
Mini uroczy jest Twój syn z tymi pomysłami, grunt to wielka wyobraźnia u dziecka,a nie gapienie się w telewizor:)

Gucha86 a po kiego grzyba chcesz dokarmiac modyfikowanym?? Moja Mania tez strasznie słabo przybierala na wadze i moja pediatra nawet nie zasugerowała takiej opcji, przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę ( badanie moczu - ewentualne zapalenie dróg moczowych, ucha- ewentualnie zapalenie ucha, alergia) jeśli wykluczy lekarz potencjalne przyczyny braku przyrostu wagi to widocznie taka uroda dziecka i trzeba częściej przystawiać do piersi, a nie od razu MM serwować. Mi pediatra jedynie zaproponowała wprowadzenie pokarmów stałych pomału, ale Mania już miała 5 mies, więc i tak nadawała się do wprowadzania. A ile w ogóle wazy Twoje dziecko i od kiedy nie przybiera?

Lina super, że się odezwałaś, gratulacje z okazji przeprowadzki!

o ja też zakręcę się może koło tej chusty kółkowej, aczkolwiek my Manię nosimy w nosidle Hauck i bardzo sobie ona chwali ( i my też:), ale chusta dla mnie jednak bardziej naturalna
no i nie pamiętam co miałam napisać.....
dzisiaj Mania wciągnęła caaaały słoik jarzynowej z indykiem i jeszcze się rozglądała za łyżeczką:D oczywiście od 3 tygodni waga stoi w miejscu, ale już olewam temat, skoro ona jest happy i energią obdzieliłabym dwójkę dzieci;)
wczoraj rozmawiałam z koleżanką ze szpitala, ma dziecko w wieku Mani i oni juz jemu podają to co sami jedzą;D uwielbia jogobellę z jabłkami i ziemniaki z sosem :laugh2: odpadłam:D
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór.

Śpicię?

Ją właśnie się wybieram ale postanowiłam jeszcze tutaj do Was zagładnąć.

Maria Ewstra może i fakt że jasia coś ugryzło i stąd ten guz. Jak narazie nie zniknął. Jak będzie się utrzymywał do niedzieli to w poniedziałek pójdę no chirurga.



maria taping czyli naklejanie tych kolorowych plastrów jest skuteczne mimo że wygląda jkj zabawa. Dzięki temu mięśnie wiązadła i ścięgna sa na swoim miejscu i zapewniają prawidłową pracę mięśni.

Mini duchy łakomczuchy powaliły mnie na kolana. Jestem absolutną fanją borysa :-D

Mój mąż dotarł do łóżka więc idę spać Miłej nocy;-)
 
Witam nocnie - tak mi lepiej wszystko wychodzi ;-)
Wczoraj padłam, zanim dotarłam do deski, ale dzisiaj sumiennie wszystko nadrobiłam, a potem zabrałam się za okna - połowa umyta, bo potem utknęłam na dłużej w dziadkowej kuchni - tam ineterwencji wymagało znacznie więcej rzeczy, niz tylko okno :eek:
A wieczorem byliśmy jeszcze u sąsiadki po większy fotelik i dzien zleciał...

Mini coś Ci obiecałam ;-)
No to tak było
Zobacz załącznik 489598 a tak jest teraz Zobacz załącznik 489599Zobacz załącznik 489601Zobacz załącznik 489600
na dokładkę jeszcze kawałek holu ;-) To jasne po lewej to komin, a belka przy suficie będzie ciemno brązowa - pod kolor belki widocznej z drugiej strony holu
Zobacz załącznik 489602 A puzzle układałam sama - koooocham to :-p
Duchy łakomczuchy górą :-D:-D:-D Muszę zapamiętać opis, choć obawiam się, że dziadek sprzeda takich "duchów" Rafałowi pod dostatkiem i potem będę słuchać i robić wielkie oczy :-D


Maria
fajnie, że Pola w końcu zaczyna funkcjonować bardziej normalnie - nareszcie możesz, mam nadzieję, choć odrobinę odsapnąć

pinula taki guzek to mi sie też od razu z jakimś ukąszeniem skojarzył - mam nadzieję, że nie po nim już żadnego śladu [doczytałam, że jednak nie zniknął jeszcze :/ jednak dalej obstawiam jakiegoś żarłocznego insekta]
Rafałowi dla odmiany robią się na głowie takie małe pryszcze - w sunie to chyba potówki są, ale kilka dni temu jeden też przypominał nieco taki guzek i sie zastanawiałam ki czort, ale w ciągu kilku godzin zeszło...

Oj Ewstra no to sobie Tosia wymyśliła :rofl2: Mam nadzieję, że się koleżanak zaraz naprawi ze spaniem w nocy i zabawą w dzień.
Co do skóry to nie mam pomysłu, ale może faktycznie alergia (tudzież niegotowość) na marchewkę? Do wyboru jeszcze ziemniak, dynia, szpinak a marchewka nie zając - nie ucieknie (jak się wprowadzi później)

agusia dziurawa pamięć pomaga mi dbać o linię ;-) Schody to dobry trening :tak: Idę po pieluszkę, wracam bez. Reflektuję się, że miałam przynieśc pieluszkę, wracam na górę, zapominam co chciałam, więc wracam na dół, żeby sobie przypomnieć i tak po kilka razy na dzień :-D

Angel bez, bo dentystka nie wierzyła, że coś tam znajdzie, dla mnie w sumie bez większego znaczenia, bo wiedziałam, że choćby nawet to założenie lekarstwa potrwa chwilkę, a całe życie leczyłam wszystko bez znieczulenia - zbyt panicznie bałam się... bólu wkłucia igły ;-):-D
Myślę, że Dorian Ci się w Polsce spokojnie naprawi - może udziela mu się Twój stresik związany z podróżą? Nie takie rzeczy przeżywałaś - dacie radę :tak: Na pociechę - Rafał też mówi leżeniu NIEEE - za chwilę będę musiała go zapinać w pasy, bo tak się skubaniec podnosi czepiając wszystkiego co w zasięgu ręki, że sprawa zaczyna być poważna...

Madziorka a o chuście nie myślałaś? Ja tam sobie chwalę wiązanie w 5-cio metrową szmatę - jak to określił nasz doktor na bioderkach - właśnie na takie wypady na zakupy czy, jak podejrzewam, zaraz na grzyby ;-)
O kółkowych słyszałam podobnie jak atomówka, że przy dłuższym noszeniu (zwłaszcza cięższego malca) plecy bolą, bo obciążenie na jednym ramieniu - logiczne mi się wydaje. Poza tym na wiązanej chuście można uzyskać dokładnie to samo wiązanie co w kółkowej + kilka innych...

Gucha w sumie zgadzam się z Amandlą - niektórzy lekarze idą łatwą drogą - dziecko nie przybiera? najlepiej powiedzieć, że matka ma niewartościowy pokarm :baffled: A przecież to spora rzadkość. Ewentualnie dodać do karmienia mm (choć to zazwyczaj najprostsza droga do zmniejszenia laktacji), przejśc na tzw. karmienie mieszane, ale żeby od razu zastępować cyca mm? (Ale to oczywiście MOJE indywidualne zdanie - a każdy ma prawo do własnego) Zwłaszcza, że jak dotąd karmiłaś sama, jak rozumiem... Jednak skoro uważasz, że lekarz ma w tym wypadku rację i zastosujesz się do jego zaleceń, to wiem tylko tyle, że przy zamniejszaniu laktacji pomaga picie szałwii, coraz rzadsze przystawianie/ociąganie pokarmu - tylko do odczucia ulgi i zimne okłady najlepiej z liści kapusty.



No to ja tez w kimono - jutro reszta okien i będzie cacy. A po południu grillowanie ;-)
 
Halo ;-) wstawać nie spać ;-)

Ją się dzis wymknęłam cicho z sypialni żeby coś zrobić zanim jaś wstanie ale gdzie tam. Zaraz się zorientował że mamy brak i się obudził ;-) ale grzecznie leżał w łożeczkt aż do teraz. Toczył ostrą dyskusję z misiem i lwem. Leżał tam w sumie 2 godziny. Ją w tym czasie skroiłam i zalałam zalewa ogórki na zimowa sałatke i zrobiłam generalny porządek w akwarium i śniadanie nawet dzis zjadłam ;-) super

Także wstawać proszę piękny dzień dzisiaj ;-)
 
Dobry

Ja na chwilkę jem śniadanko a Aleks w bujaczku walczy z zabawkami i gryzakami ale wrzaski radości odchodzą hihi

My wczoraj mieliśmy mega ciężką noc, Aleks zasnął o 23 a od 2-giej koncert płaczu i żalu
W sumie pół nocy spędziłam na fotelu a małym przy cycu
Ah już taki duży kiedy doczekam się przesypiania całych nocy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej

vilandra kawal roboty:) juz chcesz magelo w nastepny foteli go wsadzic?
atmowka zadaje sobie to samo pytanie co ty moje dziecie wstaje 3 razy w nocy-mialam juz taki moment ze spala cala noc a tu prosze ...ja ciagle spiaca mala sobie teraz odsypia a ja...nie potrafie sac w dzien
Amandla ziemiaczni z sosem no w szoku jestem:)
To moja znajoma miala rozterke ostatnio dawac sok dla dzieci za 3zl czy200ml czy kupic duzy litrowy (dziecie ma rok)
My dzis w domu ja sprzatam mala spi-wieczorem odwiedza mnie znajoma
 
Do góry