reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pogaduchy marcóweczek 2012

Witam sie wieczornie albo chyba juz nocnie. Franek zasnal mi przed 21 dopiero:/ wazne ze spi:-) Maz konczy o 24. JA jutro mam na 7 rano i zamiast isc spac to nadrabiam wszytsko w domku.

W nocy przyszły do nas 2 paczki od rodziow i tesciow:-) ale co z tego jak wiekszosc to prezentow( czyt wiekszosc dla Franka) i mozemy je rozpakwoac w wigilie. Maz z synkiem dali mi pospac dzis do 10:30, i jeszcze bym spala gdyby do mnie nie przyszli. caly dzien zlecial mi na rozpakowywaniu paczki- bo kazdy sloiczek dla franka owiniety byl folia i zaklejony tasma. A sloikow chyba z 50:szok::szok::szok:

Wczoraj ubralismy nasza miniaturowa choinke, ale wazne ze jest:-) Kominek z lekka swiateczny już jest, na drzwach pred domek ozdoba tez wisi, wiec przygotowania do siwat jakie takie sa:-)

Z jedzenia mam tylko....... kapuata na pierogi się gotuje i tyle, jutro mam zamair zrobic wieczorekiem pierogi. A ze moj to pierogożerca- to robie ich ponad 100 na nas dwoje:szok: z zczego ponad 3/4 do dla niego.

vill- moj te sie przerwca na brziuszek w czasie snu, ale zauwayzlam ze lubi taka pozycje:-) choc ja nie za bardzo lubie jak on tak spi
A co do drzemek z synkiem, No my osttanio 2 godzinki tak spalismy:-)
aina- gratuluje 4 zabka, u nas tez 4 zabka juz widac. No i czuprynka niczego sobie:-)

nefi- w irlandii koniec siwta sie szykuje, ludzie oszaleli. 25 grudnia ( tylko wtedy) sa zamkiniete wszytkie sklepy i oni robia zakupy jakby na miiesiac czasu. A w sklpeach zabawkowych- maskara. kupuja dzieci pelno zabawek, cale koszyki pelen. my kupislimsy naszemu pchacza i mowie do niego w piatek w sklpie: Dziuba my tak chyba biednie, tylko pchacza kupilismy. Szoook


dobra lece bo o 5:30 pobudka:-:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Cześć dziewczynki
Nie było mnie przez weekend, bo miałam zjazd, ale na szczeście wczoraj zajecia odwołali więc zostawiłam moich chłopaków w domu i pojechałam za zakupy z mamą :-) Uff jak to miło sie wyrwać z domu :-D
Kuba mi ostatnio szaleje strasznie, w sobote obudził się o północy i nie spał do 3 :szok: chciał się bawić, albo zwiedzać dom a jak próbowalismy go uśpić to sie tak darł że chyba w całym świetokrzyskim go było słychać. Wczoraj też nie chciał iśc spać wieczorem tylko włączył mu sie tryb wkurzania mamy i taty i 2 godziny tak wariował:wściekła/y:
Jeszcze te cholerne święta się zbliżają, a w domu szkoda gadać. choć wczoraj kochany małżonek latał z odkurzaczem i mopem, ale przydałyby sie jakieś generalne porządki
Vill Kuba tez w nocy często ląduje na brzuchu i potem marudzi.
A w ogóle to starsznie mi sie kręci jak zasypia i przez sen, raz na jeden bok raz na drugi i zaplątuje sie w koldre/koc
No to się juz napisałam....mój królewicz się obudził i wzywa.
 
Madziorka my też już nie jemy w nocy ,a jak się zdarzy jaka pobudka to dajemy piciu i dalej spać :-) Nasz mały też chlebek uwielbia . Najczęściej daje mu taki suchy ,żeby był twardy ,a on go "mamle" i szybko zjada...taki z niego żarłok ;-)
vill piszesz ,że Rafałek lubi jak ktoś kicha . Franek natomiast bardzo się boi się jak ktoś nagle kichnie ,a nie daj Boże zacznie kaszleć . Chociaż z dnia na dzień jest lepiej . Wydaje mi się ,że to kwestia tego ,że jest czymś zajęty a tu nagle aaaappssiikk :-)

tunia23 tak to jest z tymi chłopami . Ja czasami jak patrze co mój M daje dziecku do zabawy to ,aż słabo mi się robi .

nefi ja też mam dość tych przedświątecznych zakupów . Ludzie zachowują się jakby cały rok nie jedli , nie kupowali papierów toaletowych , worków na śmieci itd . A o tłoku w galerii to już nie mówię . W niedziele wózkiem nie mogłam przejechać . A co zdjęć to poleacam foto magnesy są super i fajnie ozdabiają np. lodówkę

aina Antoś jest słodki . Jego czupryna jest niesamowita . A grzywkę to ma obciętą czy tak włosy mu rosną równo?

inamorate
:-) oj trzeba wpierdzial spuścić :-) chyba wszytskie wyniosły się na fb :wściekła/y:


A u nas tak...wekeendzik aktywny . Byliśmy w Katowicach w silesi . Później u babci , a wieczorem mieliśmy gości . W niedziele byliśmy u szwagra + galeria :-) Ja dzisiaj wziełam się za porządki świąteczne i całkiem nieźle mi poszło . Jestem z siebie dumna :-) jutro ciąg dalszy nastąpi...mam nadzieję ,ale wene miałą taką ,że sama byłam w szoku :szok:

Mam do Was pytanie...co kupujecie swoim szanowny Małżonką na gwiazdkę ? Bo ja jakoś pomysłu nie ma
 
Nusia biednie mowisz.my tez tylko pchacza kupilismy z playscool i to uzywanego ale sladow uzywania brak :-) a gdyby nie pieniadze z mopsu to niewiem zaco reszcie bym prezenty kupila...jutro wybieram sie po 4 prezenty dla 3 facetowi jednego 5 latka...niemam zbytnio pomyslu ale cos znajde a i ide z niunia w chuscie bo tesciowa musi pierogi robic dzis sie niunia zajmowala i nic nie zdazyla zrobic a z niunia tylko 3h wiec niewiem... Wiec juz wole na spacerek sie przejsc :-) w koncu tylko po miescie sie przejdziemy w planach 5 sklepow do przejscia damy rade :-) a i pochwale sie dostalismy uzywane puzzle nie zdazylam kupic i co dzis robilam szorowalam ze hej :-) a i niunia zaczyna kumac co to raczkowanie na fb dzis rano filmik dalam :-) a i pranie zrobione i to znaxzy ze walcze z chorobskiem coraz lepiej sie czuje choc nadal oslabioba i kaszel mam ale niema to jak kobiety my zawsze rade damy :-)

Zycze milej nocy :-) dobranoc
 
Heh ja z mopsu pieniedzy nie dostaje bo w świetle prawa nie jestem samotną matką haha bo mam dawce wpisanego :-D Ja juz prezenty zrobiłam wszystkim i jestem goła ale wesoła hehe :-D
 
hej dziewczyny,

Tak ja pod Łodzia mieszkam. Ogólnie Manufę lubie, ale nie z takimi tłumami :baffled:.

ina kurka zobaczyłam Twój paseczek odchudzania, Ty serio tyle kilosów zgubiłaś????:szok: Jak????? Bo mi dobrze to tylko w druga strone idzie.

vill dzieki za przesłanie optymizmu, mam nadzieję, że wirus się rozprzestrzeni.

Nusia ja Malutkiej jakies drobiazgi tylko kupuje i wszystkim mówie, żeby tak to nic specjalnego jej nie kupowali. Przeciez to jest maluch, osobiscie nie jestem zwolennikiem zawalania dzieci zabawkami bo i tak sie nimi nie bawią. Zreszta jak patrzę co Mała wybiera do zabawy to zdecydowanie góruja zwykłe rzeczy, typu krem mamy w słoiczku niż jakies wypasione inne cuda. Co do pchacza to fajny pomysł, ja musze looknąc co mam w piwnicy po synku mojej sis. Zobaczymy czy pchacz tam jest, jak nie to moze Małaj sprawie, bo ona taki tuptus jest, że hej.

aina to dawaj znać jak będziesz w Łodzi to się na kawusie umówimy. :tak:

U mnie pełnia radości, mój tata zobaczył Niuńke po 4 miesiącach i cały rozanielony jaka ona fajna jest, super, że bedzie na świeta, ma taką prace, że to nie zdarza się za często. Ja za to cały czas w polu z przygotowaniami. Mam duzy problem z organizacją. Jestem zmeczona i całe mam porozwlane dni dosypianiem. Bo moje dziecko wstaje ok 5 rano i ani rusz dłużej nie chce spać i po ok. dwóch godzinach idzie na drzemke i ja ostatnio staram sie tez połozyc bo jestem strasznie nie dospana, a póxniej ten dzień taki porozwalany przez to dospypianie mam i sie ogarnąć nie mogę.
Dobrze kobitki uciekam, a Wam miłego i spokojnego dnia zycze.
 
nefi ja tez uwazam za glupote kupowac pelno zabawek dzieciom. DLatego my zdecydowalismy sie tylko na pchacza. JAk cos potrzebuje to po prostu kupuje. zabawki napewno dostanie od dziadkow i cioci. Moj tez uwielbia wszytsko co nie jest zabawka:-) kabelki, laptopy, telefony.
 
reklama
nefi wystarczy zrobić sobie dzidzie z nieodpowiednim człowiekiem i nerwy zjedzą kilogramy :-D:-D:-D pół roku i śladu nie ma po ciążowych kg :-D:-D:-D
 
Do góry