reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Maniaa sama ptzez to przechodzilam i powiem Ci szczerze czy zakraplalam nos czy nie to bylo tak samo . Stosowalam wode morska w sprayu . Moze spróbuj inchalacji z goracej wody i mentolu tylko nie wiem qrcze czy wolno w ciazy .:baffled:
 
reklama
kasiagaw razem przyjemniej :)))))
porannakawa Dziekuje Kochana:* fotografia z zamilowania, a studiuje psychologie na wroclawskim swps, powiem Ci ze ja tez zadnych gorek nie widzialam jeszcze :( Co do samochodu bardzo Ci wspolczuje.... ;/ ja mojego auta sie ostatnio boje - nie dosc , ze skarbonka bez dna, to jeszcze coraz niebezpieczniej ....no , ale jak trzeba jezdzic to nie ma wyjscia
 
Sól morską mam ale pomaga tylko na chwilkę i potem znowu to samo :( ale dzięki za dobre chęci. Strasznie męczące są te przeziębienia jak nie można brać praktycznie żadnych leków!!!
 
Maniaa ja katar poprostu wygrzewalam i tylko paracetamol , co zreszta tez staram sie unikac - tylko w razie goraczki. A tak to lezec, wygrzewac sie i brac witaminki, przede wszystkim wit C :) inhalacje niby ok, ale najlepiej zapytac lekarza z czego dokladnie wolno
 
Reniuszek masz fach w rękach :) mysle ze spokojnie mozesz dorobic na fotografii . Jestem pod ogromnym wrażeniem !!! O samochodzie to mi nawet nic nie mów gdyby nie te odlegosci to autentycznie bym sie przezucila na hulajnogę , wykonczy mnie ten trup no studnia bez dna.
Maniaa katar niestety trzeba przecierpiec , czy leczysz czy nie to i tak 7 dni albo tydzien ;)

Dziewczyny sluchajcie wiecie moze czy Duphaston (Dydromin ale to to samo ) mozna odstawic tak z dnia na dzien ? Ginka mowila zeby brac okolo 10 dni i odstawic :eek: jak bedzie dobrze i nie wiem jak? zmniejszac dawke czy jak ? Szczerze to juz sie dobrze czuje nic mnie nie boli tylko okropnie mnie mdli po tym leku i juz wolalabym go nie brac .
 
kochane brzuszki, 3mam mocno kciuki za dzisiejsze wizyty i Wasze malenstwa..! :)

mamido chyba cos przegapilam - jak wczorajsza wizyta sie udała ???? wiadomo co sie w brzuszku chowa? :)

edytka ja nie mowie do brzuszka bo sie dziwnie czuje ;) jak jakis psajko :D ale jak juz bede wiedziała do kogo mówić to moze bedzie mi łatwiej :)
narazie cwicze maluszka ukochana muzyka mamusi i śpiewaniem w samochodzie.
co do płci to byłam na chwilke u siostry zobaczyc jej polrocznego szkraba który juz chodzi trzymając sie mebli i robiącego PaPa =,) i dostałam od niej prezent - bodziak ksiezniczki i welurowe różowe spioszki... poryczalysmy sie obie.
a jak sie okaże ze chłopczyk to wymienimy na męskie kolorki. echh ;)

iloonka takie bóle to u mnie codzienność, a jak u Ciebie lewa strona na maxa daje o sobie znac od poczatku ciazy, ginek mowil ze to normalne i wiazadla sie pewnie po tej stronie mocniej naciagaja.maluszek tez na lewo od pępka - moze to dlatego?
ale jak masz sie b. niepokoić to do lekarza zadzwoń :tak:

ziewaczka a skad ty to znasz dziewczyno, nigdy nie słyszałam..! ale ostatnio zdziwila mnie amerykańska kołysanka o pakajaku :p
anl dziecku bede na glos czytać swoje ulubione ksiazki m, dopoki nie zacznie sie bajek dopraszac. grunt to dobra intonacja jak mówisz :D

reniuszek ja tez znałam super swoje ciało i wiedziałam co sie znnim dzieje, a teraz to jakis kosmos. tu ciagnie, tak kluje, czy to ruch czy jeszcze nie.. jakis alienek zawladnal moim brzuszkiem i wszystko jest dla mnie nowością :)
a zdjecia super.. nie myslalas zeby na boku zmaiebtym zajmować? mam koleżanki które robią po kilka sesji w sezonie, narzeczenskie, ślubne, plenerowe, brzuszkowe, dzisiusiowe.. i dobie bardzo chwala taki zastrzyk gotówki. a ty masz fajne oko, pare dodatków i pracy w domku nad obróbka a efekty .... :):):)
ja na pewno umowie sie na sesje u bwphotography z malenstwem - kocham ich zdjecia.

fantazjowa chyba jako pierwsza zdecydowalas sie na szkole rodzenia..! :) a z M czy bez?
i nie rozumiem drugich postu o bannowaniu.. chyba nie jestem w temacie :)

murka fajnie sobie tak od serca pogadać, choc z tych naszych facetów to wolami trzeba wszystko wyciągać.. ja nauczyłam sie juz po zachowaniu eMka ze cos jest nie tak, nie musi mówić za wiele ;)
ale juz mnie wczoraj uprzedził ze w pracy zaczyna sie nerwowka i szał (pracuje w hurtowni zabawek i przy sprzedaży internetowej, wiec sobie tylko wyobrazcie po 1000 wysylek dziennie a mamy dopiero listopad ;)
wiec nie mam na niego co liczyc i zebym sie nie denerwowala, a ze wszystkim mi pomoże w styczniu :p
hehe, sytuacja jasna i pełna asekuracja na wypadek moich humorow :D

porannakawa ja na szczęście nie wyrzucilam stanikow po schudnieciu, wiec narazie mam swoje stare namioty ;) a jak w nich wyglądam to mam juz w nosie, co miesiąc musiałabym jak wy nowe kupowac..
co do wybrzuszen czy ruchów to u mnie ciągła cisza, przestałam sie juz doszukiwać. jak kopnie to poczuje i zobacze :D
wydawało mi sie ze dzidzia po prawej stronie nad pepkiem (mam tam siekszy brzusio) a mi ginek mówi ze na lewo.. wiec nie wiem czemu po prawej mam większe niż po lewej ale cóż zrobic :eek:

maniaa ja sie rozkładem coraz bardziej, katar go prawie moj przyjaciel- nie opuszcza na krok i nie daje o sobie zapomnieć :D
ale na noc bez Euohorbium sie nie obejdzie (taki naturalny sprey do noska co mozna w ciazy brać- moze i Ci pomoże??)

w ogole co do leków w ciazy to mam zauktalizowana listę od ciężarnej trzykrotnie siostry :

paracetamol, euohorbium do nosa, *spam*, apap, rutinoscorbin ( ja biore taki tańszy odpowiednik bez żadnych dodatków), do ssania (!!!) lub sprey Tantum Verde, Vic do smarowania klatki piersiowej na noc, Wit C. no i FURAGIN jak juz pisałam -zapalenie pęcherza mija w kilka godzin.

moze wam sie cos przyda, ale lepiej zawsze ze swoim ginem skonsultować :)

buziaki brzuchatki, wracam do swoich obowiązków :)
 
porannakawa tak - duphaston z dnia na dzien mozna odstawic - wczoraj nawet jak z lekarzem rozmawialam, powiedzial mi zebym brala jak mnie boli - nie ma sensu naduzywac. Poziom progesteronu w ciazy ma tylko wplyw na miesien maciczny. Tymbardziej, ze to syntetyk i tylko wplywa rozluzniajaco na miesien macicy :)
sonisia juz probowalam i nawet klientow nie mam ;D- wszystko mam praktycznie do fotografii, lacznie z przystosowanym komputerem.... no ale coz. I widze, ze podobnie przezywamy odmienny stan.
Ja kiedys bylam w gdyni u radka brzozowskiego na zdjeciach :) nie wiem tylko czy robi z brzuszkiem tudziez z dzidziusiem hmmmm.... :) bw nie widzialam- zaraz poszukam portfolio !
buziaki milego dnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć kobitki!
edytka - u mnie mąż gada do brzuszka :-) nachyla się i mówi: ?Dzidziusiu czy ty słyszysz co ta Twoja mama wygaduje?" itp. :-D Ja jakoś jeszcze się nie przełamałam czy co..? Głaskam sobie często, myślę o nim, ale nie gadam. mam nadzieję, że to nic złego i mi się zmieni ;-)
ziewaczka - piosenka BOMBA! :-D:-D Ja poszukuję jakiś ładnych kołysanek, bo do tej pory znam jedną: "Z popielnika..." z czasów wojennych chyba :-p A jak już coś ładnego znajdę, to się nauczę i będę śpiewać :-)
murka - o wow! udane zakupy :-) ja na początku grudnia wyruszam na łowy ciuchlandowe :-D
porannakawa - ja do tej pory zawsze wieczorkiem obserwowałam mój brzuszek, głaskałam go, starałam się wsłuchać i wypatrzeć jakichś ruchów i nic. A dzisiaj rano, jak wylegiwała się w łóżku, jeszcze przed śniadaniem patrzę a z prawej strony poniżej pępka taka nierówność- uwypuklenie SZOK! :szok::-)aż nie mogłam uwierzyć!!! Przyłożyłam rękę, puk, za chwilę znowu.... jej nic nie jadłam to chyba nie jelita... Ale jeszcze się nie nakręcam, zobaczymy za kilka dni czy coś będzie... Bo to chyba wcześnie jak na pierwsze ruchy u pierworódki? Teraz rozpocznie się uważna obserwacja! :tak:
reniuszek - masz kobito oko! :tak:z chęcią bym z Tobą popstrykała fotki (bo też lubię), tylko to tak dalekooooo.... drugi kraniec Polski!

A ja korzystając z dzisiejszej pięknej pogody pomyłam sobie okna, zmachałam się trochę, ale teraz siedzę i odpoczywam i dojadam wczorajsza fasolkę szparagową w masełku i bułeczce - mniam! :-)
 
Do góry