reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

reklama
Widzę że nie jestem jedyną której się dziś nic nie chce :D ale zaraz do pracy więc musi mi się zachcieć :/
Też w domu mam zwierzęta i boję się o ich zachowanie gdy na świat przyjdzie dzidziuś mamy dwa koty rasy Maine Coon i psa w typie amstaffa. Boję się o reakcje kotów czy nie będą wskakiwały do łóżeczka czy w nocy nie będą się kłaść w łóżeczku w przy dziecku lub na dziecku...;/ To są straszne przytulanki więc raczej specjalnie krzywdy nie zrobią.
 
Ludzie trzymajcie mnie , wlasnie robie z moim 7 latkiem lekcje zaraz wywioza mnie do Tworek :angry: musialam na chwile wejsc sie odstersowac bo wychodze z siebie!!!!!!!!!!


ps. dziewczyny pomózcie bo mi juz muzg paruje co to moze byc ten stworek ?????

20111123582.jpg
 
Ostatnia edycja:
Porannakawa to ja miałam to w zeszłym roku. Nasza Gabryśka potrafiła wyprowadzić mnie i emka bardzo skutecznie. A mówią że pierwsza klasa jest najłatwiejsza. Teraz już jest ok. Jednak to że Gabi jest z końca roku dużo robi. Całe wakacje zeszło nam jeszcze aby nadganiać i żeby nie zapomniała tego co się nauczyła. Opłacało się tyle siedzieć bo teraz Gabi już sama odrabia lekcje a my tylko sprawdzamy i pomagamy jak coś jest trudniejszego.
Jak już nie wytrzymujesz a Twoje dziecko włączyło blokadę wchłaniania wiedzy (u nas tak było-niestety)to zrób przerwę na bajeczkę i zacznijcie jeszcze raz. Sprawdzone przy Gabi.
 
Porannakawa ale jaja , ja też nie mam pojecia co to jest a im dłużej na to patrze to tym wieksza dziura w głowie, ale tez coraz smieszniejszy ten stwór :-D kurcze pewnie Tobie nie do śmiechu ale ja z moim zacmieniem ostatnim tez nie pomoge. On jest boski :-):-)
 
Edytka78 ehh wlasnie najgorsze jest to ze pozwoliłam mu grać jak odrobi lekcje .. wiec po co sie starac po co mysleć , odwalic na szybko lekcje i tyle , dobrze czy żle nie ma dla niego znaczenia ehhh. Wiem ze jak zrobie mu przerwe bedzie ejszcze gorzej bo zmeczony , bo to bo tamto .

Mama_mia ja juz nie wiem czy płakac czy sie smiac :) nie dosc ze przez 40 meczyłam z nim matme , to w nagrode od szkoly dostaje taka zagadkę :D Co za idiota robił te rysunki do ksiazki !! :D :)
 
Ostatnia edycja:
Piękne zwierzaki Dziewczyny-ja to jestem trochę wypaczona, bo zagaduję do każdego napotkanego zwierzaka, uwielbiam po prostu:tak:. Mój mąż nawet kiedyś stwierdził, że gdyby nie uratował mnie od staropanieństwa (w wieku 21 lat;-)), to zapewne skończyłabym jak Violetta V.

Porannakawa- ja też nie mam nerwów do tłumaczenia, ale moja smarkata już w 4 klasie, więc większość robi sama- tyle, że jak siedzę w domku to ją pilnuję i odpytuję przed klasówkami i czasem jest "jazda":angry:
Edytka- super, że pokoik już pomalowany:-)
 
Porannakawa wyglada jak bobek z doliny muminkow, a kraina muminkow tak nawet finlandie przypomina. Wiec moze to bobek :D ????? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Reniuszek hahaha :-D:-D:-D no mi sie tez z Bobkiem skojarzył ale nie pasuje bo musi sie kończyć na a albo o , żadne finskie słowo mi nie pasuje (troll to peikko , gnom to gnome masakra )... ja piernicze chyba jutro zadzwonie do szkoły i zapytam czy to sa lekcje dla dzieci czy dla rodziców :)
 
Do góry