reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

dziewczyny help..!!

czy jak piore ciuszki w mleczku do prania lovela to powinnam tez dodać jakis specjalny płyn do plukania..??
a jesli tak to jaki..??

bo te ciuszki wydają mi sie po praniu dość sztywne :(
 
reklama
Sonisia- jak już trzeba płukać, to najlepiej płynem z tej samej marki co proszek, ale najlepiej ograniczyć się do samego proszku- im mniej detergentów tym lepiej, a ubranka troszkę zmiękną pod wpływem prasowania:tak:
 
Sonisia ja piorę w białym jeleniu. I płyn do płukania mają świetny!!! :)

Dziewuszki, jadę na IP. Wczoraj wieczorem odszedł mi czop śluzowy, całą noc bóle miesiączkowe a rano, jak wstałam wyciekło ze mnie nieco białego płynu. Dzwoniłam do położnej, powiedziała, żeby obserwować wyciek, bo to mogą być wody i żeby podjechać na ktg, sprawdzić, czy wszystko gra.... Dam znać, jak się czegoś dowiem! Ściskam!!!
 
madziaka powodzenia! trzymaj się!!

sonisia ja wyprałam w białym jeleniu i byłam przerażona jak wszystko zesztywniało pomimo trzykrotnego płukania (bez płynu). Pomyślałam że pewnie to od wody, bo tutaj mamy strasznie twardą wodę.
ALE po prasowaniu (z parą) wszystko wróciło do normy i jest bardzo milusie w dotyku ! Lepiej unikać dodatkowych detergentów, zresztą gdzieś czytałam żeby co najmniej przez pierwszy miesiąc nie używać płynów zmiękczających..
 
witajcie.
poranna, madziaka powodzenia!!!! Mam nadzieje, ze wszystko jest ok! czekamy na wieści.

A ja mam pytaie, powiedzcie mi czy lekarz przy badaniu może stwierdzić czy wypadł nam już czop czy jeszcze nie?

zeberka jaki przystojniaczek ze Sławusia!!!! Super, że jesteście w domu i czekamy na opowieści z porodówki;):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry