reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Sonisia. Wyluzuj troszke Kochana. Pare dni Cie nie zbawi na pewno a skoro tak Ci ciezko izle to moze choc dwa dni wytchnienia sprawia ze nabierzesz sily na nowo. Ja tak mam i jak juz zupelnie nie umiem sobie dac rady sama ze soba to ide spac i jak wstaje to jestem jak nowo narodzona. A i pomyslow mi wtedy nie brak i lepiej sie dziala. A moze Twoj eMek by tak laskawie pomogl? W koncu to Wasz wspolny domek!! No i Dzidzia tez wspolna a nak Mamusia sie zmeczy to i Dzidzius bedzie wbzlej kondycji. Glowa do gory. Bedzie dobrze tylko wrzuc na luz. Sciskam i przesylam worek pozytywnych fluidow. Dobranoc:*
 
reklama
sonisia główka do góry przetrwamy takie okresy wspólnie :*
Dzień dobry brzuchatki wpadłam sie tylko na chwilkę przywitać przede mna cieżki dzień w pracy :/ i już od górnie nic mi się nie chce. Ale przesyłam wam całusy i pozytywną energię jaką mam jak tylko pomyślę o łóżku i leniuchowaniu :) buziaki
 
U mnie szkola rodzenia kosztuje 400 zl, ale sie nie zdecydowalismy, poza tym kolezanki mi odradzaly, ze to nic nie daje, bo przy porodzie sie wszystko zapomina, poza tym sa internetowe szkoly rodzenia. Porod rodzinny z tego co wiem to za darmo, znieczulenie nie wielki koszt. Spie sobie na siedzaco, kawe dopijam, wczoraj kupilam sliczny komplecik dla dzidziusia ojejjj i ma kapturek z uszami i lezy na fotelu i cieszy oczy:)))))
 
Porannakawa
na pewno wszystko jest dobrze:tak: dla mnie to też ostatnia ciąża(przynajmniej planowana;-))
Sonisia
ja też czuję krótkie jakby uderzenia i myślę że to dziecko, tylko tak naprawdę ciężko opisac jak się odczuwa ruchy dziecka i spróbuj trochę odpuścić i jesli możesz się kimś wyręczyć to zrób to, ciąża to jedyny niepowtarzalny czas i się kończy
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie troszku, bo miałam pełne ręce roboty i niestety stresy nie odbiły się na mnie najlepiej:-( jestem na zwolnieniu i muszę leżeć 3 tygodnie wstępnie w łóżku...biorę tonę leków (duphaston itp...), bo miałam bolesne skurcze...Na szczęście maluch czuje się dobrze, a ból minął. Tzn trochę jeszcze pobolewa, ale tylko leciutko. Ale co przeżyłam po wizycie to niewyobrażalne, tak się bałam i nadal boję. Jutro idę na wizytę do drugiego lekarza, żeby obadał czy diagnoza jest prawidłowa...Zawsze wiedziałam, że moja macica mnie nienawidzi (miesięczne bóle nie do wytrzymania), ale teraz przeszła już samą siebie małpa:blink:
 
Witajcie,

Zeberka ale mi humor z rana poprawiłaś tym Sławuś idziemy zrobić pranie :-D

Lila o kilogramach na plus mamy caly wątek ;-)

Mnie te ceny usług szpitalnych o których piszecie przerażają...dobrze że u nas kasy nie ciągną...gdybyście się chciały jeszcze wypowiadać to może w wątku szpitalnym, żeby informacje były w jednym miejscu.

Miłego dnia wszystkim mamom i dzidziusiom :-)
 
witajcie porannie,
ja dzisiaj jak nigdy wstałam przed 8. Ostatnio spac nie mogę, budze się w nocy, chodze, przekręcam się z boku na bok...kazda pozycja do spania jest niewygodna....
sonisia - odpocznij troszke kobietko :) daj sobie troszke czasu i nie rób wszystkiego sama. Na pewno sa osoby, które chetnie by Ci pomogły. Kochana pomysl raz o sobie i o dzidzi w brzusiu :-)całuskuję
U mnie szkoła rodzenia to koszt 180 zł - skorzystam na pewno. Od 20 tc sa zapisy. A co do pozostały kosztów to nie mam pojecia, podobno dowiemy sie na pierwszych zajęciach...a nad połozna się zastanawiam
miłego dnia
 
Jejku dziewczyny jak Wy późno piszecie, ja o 21 śpie jak zabita.
Ja raczej wybiorę się do szkoły rodzenia, bo poród mnie przeraża i chce wiedzieć wszystko ze szczegółami.U nas koszt ok 400 zł, tyle przynajmniej było bo pewnie od nowego roku ceny podniosą.

sonisia moja kuzynka rodziła w czerwcu w Wejcherowie i z tego co pamiętam to nie płaciła za poród, a też chodziła prywatnie do lekarza z tego szpitala, może nawet do tego samego
 
U mnie szkoła rodzenia jest za darmo. Zajęcia są co tydzień w środy. Mieliśmy już dzisiaj iść, ale mąż w delegacji do piątku także zaczynamy zajęcia od przyszłego tygodnia.
Mężulek kupił mi dzisiaj w empiku płytę "kołysanki z miłością",dochód ze sprzedaży idzie na fundację TVN. Nie mogę się doczekać kiedy wieczorami zacznę juz puszczać mojemu synkowi na dobranoc. A płyte dostane dopiero w piątek... :(
Miłego dnia kochane
 
reklama
Witajcie kochane:-).

Ale dziś plamę dałam... Pisałam już kiedyś o sprawie w Sądzie, w kwestii wypadku, która ciągnie się od niemal roku.Nie wiem co mi się ubzdurało, że sprawa jest 27.11. O 8.30 dzwoni nasza Pani mecenas i pyta dlaczego nas jeszcze nie ma:szok: Daty mi się pochrzaniły i przeze mnie nie stawilismy się na sprawę:zawstydzona/y: Na szczęście nasza obecność nie jest obowiązkowa, a sprawa w sumie i tak się nie odbyla, bo świadek się nie stawił:rofl2: co nie zmienia faktu, że wtopiłam... Ciąża mi się jednak mocno na mózg rzuciła.

poranna kawa Ja również więcej dzieci zdecydowanie mieć nie chcę:no: ale jakoś sentymentu do ciąży już nie mam. Szczerze to ta ciąża najbardziej ze wszystkich daje mi się we znaki i czuję, że mój organizm mówi mi DOSYĆ. Żal mi tylko tego, że takie maleństwo będę miała po raz ostatni, noworodek jest cudowny, a zapach niemowlęcia nie do zastąpienia:rolleyes:
Pociesza mnie jedynie to, że moja córcia pewnie za jakieś 15 lat przyjdzie i powie"Mamo, jestem w ciąży", a ja wtedy chętnie przy malenstwie pomogę;-)

Agta 89 fajnie, że dzieciaczki tak ładnie się bawiły. Moje maluchy jak na razie leipiej się bawią osobno niż razem. U nas wspólna zabawa kończy sie najczęściej na wrzasku i wyrywaniu sobie zabawek:baffled: Ciężko wytłumaczyć trzylatkowi, żeby podzielił się swoim ukochanym autkiem z siostrą, a wytłumaczenie 16 miesięcznemu dziecko, że ma się dzielić, jak dla mnie jest nierealne;-)

Sonisia Odpuść trochę... Naprawdę najwyższa pora, żebyś trochę odpoczęła. U mnie jako, że prace remontowe są na etapie wylewek, regipsów, gładzi to nie ingeruję. Nie znam się na tym, więc po co mam się denerwować.Zatrudniłam teścia do nadzorowania wszystkiego. Ja jedyne w co będę się angarzować, to projekt, zakupy materiałów i wykończenie.

Vilmaq Planujesz do końca ciąży pracować?

Julianna Wiem, że temat trochę nie ten;-), ale mam nadzieję , że wybaczysz kochana moderatrko. Który szpital ostatecznie wybrałaś?

Robaczek Jak zdrówko Mateuszka? kaszelek zażegnany?



Zarejestrowałam się na USG 4D połówkowe na poniedziałek:happy: Termin króciutkie, bo rejestrowałam się wczoraj. Nie mogę się doczekać. Liczę, że potwierdzi się dziewczynka.:tak:
Miłego dnia brzuchatki.
 
Do góry