reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pogaduchy szalonych kwietniówek 2012

Kiki ja juz ci dziś pisałam że tez ma x landera, wyprałam wszytsko w pralce poza tą częścią budki z której nie da się wyjąć drutów, nie się nie stało, wszystko pięknie, po fakcie doczytałam że producent nie pozwala na pranie w pralce :-D

Exquise zdecydowanie ciemniejsze :tak:
 
reklama
No więc wszystkie kochane właścicieli X-landera- zaryzykowałam i wyprałam w pralce co prawda na mniejszych obrotach również część budkową gondolki z drutami na mniejszych wirowaniach i jest w idealnym stanie :) Czasem leniwość popłaca hehe
Exquise-> ciemne super :)
 
pasażerka tez mysle ze w ogole to prasowanie i hiper pielegnacja ciuszkow/pościeli itp to przesada jesli dziecko nie bedzie uczulone..
ja chce oswoić młodego z różnymi bakteriami i wirusami, bo jak mi potem taki wychuchany gdzieś pójdzie to bedzie dopiero ambaras :)

gadalam dzisiaj z mama, siostra i tesciowka ze one tez nie praly/prasowały wszystkiego z czym dziecko miało kontakt i każde z nas zdrowe i bez alergii (odpukac ;)

więc ja wyprasuje chociaż te kupione ciuszki i posciel żeby na dzien dobry usunąć bakterie "z zewnątrz" a potem juz normalnie :)

robaczek achhh ta ciąża.. jaki to cudowny okres :D:D
mnie tez daje sie we znaki ;)

co za przygode dzis mialas.. jejku
ale ci faceci na punkcie tych aut to są.. pff ;)

co do poduszki to na pewno da sie ja wymontowac..! niech eM zagada ze znajomym mechanikiem..?

dobrze ze juz dzien sie kończy :tak:

kivinko zazdroszczę Ci bo przy twoim M dzien kobiet masz co dzien :)

ale mialas sen..! :szok:

martolinka aaa nie słyszałam wcześniej o wysypie porodow w zależności od faz księżyca..
ja wg nowo sprawdzalam płeć mojego maluszka i wyszło na odwrot :D

pauletta jak wieczór?? miły był? :)

kliki ja rozstep drugi .... :D :laugh2: brzuch w 80 % pomimo mustelli, elancylu, palmersa i tołpy.. pff

lene ale sie usmialam o tym punkcie G !!! :D muszę niemu powiedzieć :tak:

Karina jeeeeny co za idiota z szefa twojego M :/ :angry: a ta sucz ciekawe jak bedzie śpiewała jak jej przyjdzie rodzic :/:/ grr

ale jak fajnie z tym dnie kobiet u ciebie w pracy !!!!! :):)

Agata jejku ale fajny dzien mialas - super jest pewnie tak odetchnąć od ukochanych malenstw i nacieszyć sie swoją osoba .. :tak:

a mozesz mi przeslac namiary na ta pediatre..? bo muszę znaleźć jakiegoś fajnego lekarza dla bruna ..

ziewaczka ja sie wzięłam za cellulit za pomocą serum Lirene - pięknie pachnie i super sie wchlania, a efekt zauważyłam juz po tygodniu :tak:

kasia do mnie sie wszystkie owoce uśmiechają i ja nie umiem im odmówić :tak::tak: ananasy, pomarancze, grejfruty, jabłka, truskawki, jejku jejku aż bym z łóżka wyszła po jakieś..!

a kiecke sobie spraw szalowa i do tego szpile i cykaj fotki - potem małej pokazesz jaka mama była laska w ciąży..! :D :tak:

my w końcu zdecydowaliśmy sie na 6 mm pianki, ale z takiej tańszej damy dwie warstwy i bedzie gites :p

ale czy twoj eMek nie jest czasem do pożyczenia na trochę..?
moj jak widać ma pewne braki i szkolenie by mu sie przydało..!

Emilia ja mysle ze to naprawdę przesada z tym prasowaniem (oczywiscie jesli dziecko jest zdrowe) i większosci z nas znudzi sie to po kilku tygodniach skakania wokół maluszka :)

exquise dolly parton powiadasz..? :D

ja tylko patrzę bokiem na kiecki które kupowałam namiętnie jak tak schudlam do ślubu, a teraz to mogę o nich zapomnieć echhhh.

ja chce juz być po karmieniu piersią i iść na rygorystyczna diete, bo inaczej nie umiem .. jak biorę sie za sport to jestem częściej glodna, a ograniczać nie umiem bo mam wlasnie na te rzeczy 1000x większa ochotę, więc w moim przypadku albo wszystko albo nic i to nic działa najlepiej :D

a w ciemnych podobasz mi sie bardziej :):) i chyba łatwiej dbać o takie włosy ? jak ja miałam rude to co chwile cudowalam żeby kolor ozywiac, a przy brązowych nie ma problemu :tak:
a tak w ogole to śliczna z Ciebie dziewczyna :)

pasazerka ech wiem co czulas dzisiaj, moj kwiaty kupił po pracy bo wypada, ale skwitował ze go baba wkurzyla w kwiaciarni bo są paskudne (rzeczywiście chyba największe szkarady jakie dostałam - biało czerwone goździki + 7 rodzai rożnych liści i jaskrawo zielone klosy :D) a zyczen sie nie odczekalam tylko rozmawiając przez tel mówi "moze chcesz do kina dzisiaj iść? zobacz co grają" a na moje pytanie po co to on na to "no z dnia kobiet" :/
suuuuuuper..
ogólnie eMek miał dola bo nie zdał egzaminu na który sie nie uczył (wielkie mi zaskoczenie ;) i najchętniej studia by rzucał ;)

wiem ze mnie kocha ale zarówno w walentynki jak i dzisiaj dal po prostu ciała.
ale ja nie płacze bo za duzo innych rzecy mam na głowie.
maly dzis jak na złość cały wieczór miał czkawke i brzuch mi skakał, co mnie irytuje na dłuższa metę - więc pełen synchron z tatuskiem :D

ziewaczka przynajmniej masz kwiata jakiego sama byś sobie kupiła ()

poranna takie same zyczenia dostałam dzisiaj od tesciowki..! :D buziak kochanie!

andzik jeeejku co za położna.. ni comments.

juz niedługo :*

Ntmkw u nas nie można smoczka zabierać, straszny nacisk kładą na naturalne karmienie piersią i w ogole, nawet nakładek na skutki nie można miec bo podobno od tego (gumy na smoczku i nakladkach) dziecko używa innych mięśni i przez to moze miec problemy z poprawnym ssaniem piersi ? :baffled:
no i maluszek wypluwa smoczek w pierwszych tygodniach życia. i moze nie ma co go przyzwyczajać za wcześnie..?
mamuski - jakie opinie??

więc kochane ja dzis dzien jak co dzien, z ta różnica ze sama sobie kupiłam na wynos obiad z ulubionej knajpki (jakbym dzis miała liczyć na emka to bym umarła z głodu) wieczorem sciagnelam film na którym eMek zasnął (a był to film z jego gatunku) a teraz sobie leze w wyrku i pocieszeniam sie ze mam takie fajne babeczki pod reka :)

buziaki kochane!
 
Sonisia Dolly Parton - Jolene, męczę to cały dzień :)
Ja mam kilka kiecek które kupiłam przed ciążą na daną okazję, ale ich nigdy nie założyłam.. głównie przez to, że nie mieszczę się w nie w cycach.. chyba będę musiała je sprzedać :(

oj, mam tak samo!! przestaje karmić i dieta. Muszę pozbyć się tych 20 kg, bo mi się wcale one nie podobają. Ogólnie to już z chęcią bym chciała urodzić! nie mogę sie tego doczekać już.

Ja mam akurat taki typ włosów, że każdy kolor mi się wypłukuje po prostu, ale faktycznie przy rudych jest to bardziej widoczne. Wtedy stosowałam szamponetki żeby odświeżyć kolor :)
 
Exquise mnie też bardziej ciemny się podoba, pewnie dlatego, że sama mam ciemne

ntmkw u nas na SR mówili, że nie zalecają smoczków na początku, podobno zaburzają ssanie

Mój mężuś to mnie rozpieszcza - rano przyniósł czekolade, a po południu kwiatka i perfumy :-)
 
hej

ale mi nieprzyjemnie brzuch ciągnie, okropnie mi się chodzi.. ale teraz już z górki, zostały mi 4 tygodnie więc jeszcze trochę ponarzekam i będzie po wszystkim;-)

co do wczoraj to mąż potem jednak przyznał mi racje i w ogóle kazał się nie martwić ale po fakcie, ehh taki ten mój chłop już jest;-)

Andzik
ja i tak cie podziwiam że tyle dajesz radę pracować.. ja już wymiękam siedząc w domu a co dopiero pracować..
ntmkw
ja nie biorę smoczka, w razie czego mąż dowiezie, z Matim nie potrzebowałam, bo on jadł i zasypiał, ale na sali była kobieta co jej synek chciał ssać pierś ok 20 godzin na dobę bo inaczej płakał i w końcu nie wytrzymała i mąż jej dowiózł smoczek
ja w ogóle miałam Mateuszowi nie dawać smoczka ale po jakichś 3-4 tyg wymiękłam, na szczęście nie używał go za dużo i za często, noce przesypiał bez smoczka, wypluwał po zasnięciu no i odstawienie byo łatwe. problemów ze zgryzem też nie było, a tego wszystkiego się bałam kiedyś
ale do szpitala nie biorę, zwłaszcza że maluszki to raczej dużo śpią po porodzie więc liczę że teraz też nie b ędzie potrzeby
Sonisia
balsamy na cellulit mozna w ciąży używać??? czy tylko serie dla kobiet w ciąży?
mnie też czeka dieta, zwłaszcza że wiem że z ćwiczeniami będzie ciężko, przy maluszku jest trochę pracy a sił za bardzo nie ma, zwłaszcza jak noce będą ciężkie, a do tego mam jeszcze starszaka więc tym trudniej będzie, choć jeszcze się łudze że i na ruszenie dupska starczy mi czasu;-)
we wrześniu czeka mnie wesele i byłoby cudownie gdybym zgubiła choć z 15 kg zrzuciła, niestety będę mieć do zrzucenia blisko 30:zawstydzona/y:
 
reklama
Mnie męczy strasznie zgaga, normalnie mam ją już codziennie. Przed ciążą nawet nie wiedziałam co to jest.

robaczek_25 my dostaliśmy zaproszenie na wesele w maju i sierpniu. Niestety raczej w maju nie damy rady, bo to wesele nie jest na miejscu tylko 60 km od naszego domu. Trochę przykro tak odmawiać, ale co zrobić. Na to sierpniowe będę musiała tez juz sporo zrzucić.

Dziewczyny jak to jest takie niemowle musi spać na boku - coś tak położna mówiła na SR. Do jakiego wieku ma tak leżeć ?
 
Do góry