reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pokoik dla maleństwa

reklama
Rozpisywałam się na wątku o mieszkaniu, a zupełnie zapomniałam, że mamy ten wątek :zawstydzona/y::sorry:
Wszyskie ciuchy Oliwki już zapakowałam do szafek, teraz Paulina się męczy.
Jeszcze wpadliśmy na pomysł, że dorobimy jeden regalik na zabawki Oliwki, zamiast trzymać je w skrzyni i może Pauliny bibeloty, więc trochę się jeszcze nabrudzi. No i biurko jeszcze zostało do zrobienia. I tak okno muszę myć jeszcze raz :crazy: bo trzeba było coś wyszlifować i znów jest całe zapylone.
Dziś lecimy oblukać fronty, bo jak znam siebie, to będę musiała się przespać z tym, zanim podejmę decyzję.
 
Dziś odebraliśmy dechy na regał i biurko, także będzie znów brudna robota. Ale to już końcówka na szczęście. Na fronty będziemy czekać aż do przyszłego piątku, ale założenie ich nie będzie się wiązać zapyleniem połowy mieszkania na szczęście.
A teraz właśnie czekam na materac dla Oliwki - gość mnie totalnie zaskoczył, wczoraj zapłaciłam a dziś zadzwonił, że niedługo będzie, a miał być wtorek - środa w przyszłym tygodniu.

edit:
Materac przyjechał, ale już jest z powrotem u sprzedawcy, zadzwoniłam do gościa, że rezygnuję z zakupu. Po prostu beznadziejny, każda sprężyna mu trzeszczała przy najmniejszym ruchu. Dobrze, że odrazu przymierzyłam na łóżko i wypróbowałam. Myślałam, że kupuję materac taki sam, jaki mam w domu, a tu się okazało, że to dziadostwo.
 
Ostatnia edycja:
i mi się podobają bardzo te drugie Wolfia :tak:

a ja mam do Was ogromną prośbę, to są zdjęcia pokoju dziewczyn, muszę w nim pomalować bo wszędzie Pyśki arcydzieła straszą ale kompletnie nie mam pomysłu na jaki kolor :-(

niedługo ne będzie Pysi łóżeczka tylko podwójne w miejsce Izkowego (takie rozsuwane), dojdzie też biurko ale to za jakiś czas, w miejsce pudełek z księżniczkami przyjdzie regał z Trofastami ikeowskimi i postaram isę też namówić małża na wymianę parapetu i regału koło okna na taki sam jak meble...

co jeszcze? jakie sugestie? bo mi sie koncepcja co rusz zmienia i teraz zaczyna sie misz masz robić i nawet nie wiem czy to jeszcze ma ręce i nogi :baffled::baffled::baffled:
 
Wisnia śliczny pokoik.:tak:
Moim zdaniem, zeby był jeszcze fajniejszy powinnac go troszke przygasić albo skontrastowac-przy sosnowych meblach , które z czasem robia się coraz bardziej zółty radziłabym pastelowy chłodny odcień.Do sosny świetnie pasowałby błękit lub delikatny szary ale Waszym przypadku postawiłabym na odpowiednio dobrany odcień zieleni:tak:Wtedy swietnie pasowałoby wszystko razem-meble , dywan te pudła z szafy:tak::tak:Tylko jesli sie zdecydujesz na zieleń to raczej dobierz z mieszalnika bo standardowe groszki sa, moim zdaniem, - raczej takie sobie:tak:
 
reklama
Śliczny i duży pokój :tak::tak::tak:Ja bym pomalowała 3 ściany na jaśniejszy kolor, może taki słoneczny żółty? a jedną na ciemniejszy - soczysty zielony :tak:
 
Do góry