reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pokoik/kącik dla Maluszka

ja stawiam też na łóżeczko z Ikei, nawet gdyby się miało porysować, to i tak używa się go przez jakieś 2lata i do widzenia. A przy Martynie kupiłam firmy Klupś za 400zł i mała jak zaczęła je gryźć to też było całe porysowane, więc wiem że bez sensu, teraz kupuję najzwyklejsze z Ikei i tyle. Baldachimu na pewno nie będzie, dla mnie też zbieracz kurzu, lepiej karuzelkę jakąś dziecku zamontować jeśli coś już musi być nad łóżkiem.
 
reklama
Zgadzam sie że baldachim jest niepotrzebny pozatym w pierszych tygodniach życia dziecko musi pozbyc sie żółtaczki noworotkowej a do tego potrzebne jest swiatło dzienne.I nie mam pomysłu jak zrobic pokój.
 
My zdążyliśmy na razie kupić łóżeczko z drewexu (używane do odnowienia) z zamykaną szufladą pod łóżeczkiem. Nie mam pojęcia jeszcze co konkretnie w tej szufladzie będzie, ale mieszkamy na parterze w niepodpiwniczonym budynku i wierzcie mi ze zimą ciągnie od podłogi, więc jakaś pościel na zmianę czy coś w szufladzie trochę to zniweluje. Szuflada zamykana - bo mamy 2 długowłose koty i jest to jakieś zabezpieczenie przed sierścią. Na pewno też będzie baldachim - 1 kupimy a jakieś inne uszyję pewnie sama - zimą i jesienią dobre na przeciągi, a latem cieniutkie dobre na komary itp.
 
No to ja się wyłamię - mnie się baldachimy podobają i już. Że się kurzy to prawda, ale od czego są pralki? Ja przy Niutku miałam, zdjęłam dopiero, jak zrobił się bardziej mobilny i bałam się, że ściągnie go sobie na łepetynkę. I teraz też pewnie przez kilka miesięcy baldachim będzie przyozdabiał łóżeczko mojego szkraba:tak:

Popieram :)
Po pierwsze: od czego są pralki, a po drugie : firanki to też zbieracze kurzu. Ja przy Oskarze nie miałam, ale teraz na pewno kupię (mam wielką nadzieję na dziewuszkę:-))
 
Śliczny komplecik:-) ja na razie jeszcze nie szaleje ale coś tam sobie czasem poogladam ;-)
Przy corci syndrom wicia gniazda włączył mi sie koło 7 miesiąca i byłam nie do opanowania.
 
Ostatnia edycja:
Ja narazie tylko ogladam :D Na zakupy tez sie wybiore jak bede w 6/7 miesiacu ciazy. Za to moja mama rozpoczela juz sezon zakupowy :D
 
A ja wczoraj w książce o ciązy i dzieciach wyczytałam, że baldachim dobrze wpływa na spokój dziecka, a najlepiej jest go zrobić z szali różowych i niebieskich bo wtedy ten widok przypomina dziecku to co widziało w brzuszku.

Mononoke
komplet śliczny :)
 
reklama
ASIA to chyba jakis producent baldachmów napisał ,dziecko jak jest małe to zasnie nawet przy wirujacej pralce a jak dziecko przyzyczaisz do takiego anielskiego spokoju to potem w domu nic nie zrobisz jak dziecko będzie spało.Chociaż nie powiem baldachim wygląda słodko.
 
Do góry