reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

reklama
Joas, sliczny ten pokoik. Ladne kolorki. Karolcia z Marcinkiem beda miec uzywanie :) A maly bedzie w pokoju z nimi czy z Wami w sypialni?
 
Bedzie z nimi rzecz jasna, jak zrobie jego lozeczko - kacik to wkleje zdjecie. Nie mamy sypialni- spimy w duzym pokoju ktory pelni funkcje: salonu, biura, no i sypialni
 
super te Wasze pokoiki
Majka - pościel śliczna :), sama chciałam taką kupić, ale uznałam, że jednak ciut za droga :(

Joaś - tapeta przeurocza :)
 
Hej, dziewczyny pokoiki bomba. Skoro Joaś zamieściła pokoik swoich pociech to i ja zamieszczę pokoik Stasia :))) Czekamy jeszcze na materacyk do kołyski, bo trzeba było robić na zamówienie, a tatuś zastanawia się jak przyczepić tą ciężką karuzelkę Fisher Price z misio-pszczółkami, bo do niebieskiego łóżeczka się nie da, a do kołyski jest chyba za ciężka...I jeszcze dołączam jego wanienko-przewijak - kapitalna sprawa :)
 

Załączniki

  • DSC04411.JPG
    DSC04411.JPG
    51,3 KB · Wyświetleń: 125
  • DSC04412.JPG
    DSC04412.JPG
    57,1 KB · Wyświetleń: 128
i kilka fot więcej :)
 

Załączniki

  • DSC04381.JPG
    DSC04381.JPG
    56,5 KB · Wyświetleń: 203
  • DSC04414.JPG
    DSC04414.JPG
    47,2 KB · Wyświetleń: 203
  • DSC04415.JPG
    DSC04415.JPG
    60,1 KB · Wyświetleń: 210
te zdjęcia są z lipca - do pokoiku wstawiliśmy jeszcze kanapę i parę drobiazgów, które mogą się przydać. Bujaczki dla malucha póki co stoją u taty w gabinecie, po rozłożeniu zabawek się nie zmieściły :))) teraz zastanawiam się co nam z tego się przyda... :)))
 
wszystkie pokoiki są śliczne a ja to chyba dopiero jutro pojade po łóżeczko bo jeszcze go nie zakupiłam lepiej późno niż wcale ;D dobrze że wcześniej nie zabrałam się za prace kosmetyczne w pokoiku bo bym się zanudziła teraz.
 
reklama
witam wszystkie sierpniowe mamy widze ze wyobraznia dziala ale czego sie nie zrobi dla slodkiego szkraba ja mieszkam w irlandii i powiem szczerze ze jesli chodzi o wyposazenie dla dziecka to polska jest o niebo lepsza tutaj wszystko jest masowo robione z wygoda dla rodzicow np wózek travel system a ja chcialam gleboki i byla masakra zeby taki znalesc no i wszystko jest drozsze. wielu rzeczy nie ma lub ciezko dostac pieluch tetrowych itp naszczescie sa tu polki z dziecmi takze kontaktujemy sie i pomagamy nawzajem. ale zazdroszcze wam tego luksusu:) ja narazie bede miala lózeczko dla malego w moim pokoju a moze pozniej urzadzimy w drugim teraz musze miec wszystko na oku:))) bede wdzieczna za porady i sluże pomoca pozdorwionka
 
Do góry