reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

MoniaK super! :D wszystko idealnie dopasowane kolorystycznie, nawet wanienka :) a jaki porządeczek w szufladzie, fiu, fiu...

przydałaby mi się komoda... teraz to stwierdzam, tylko upchnąć nie ma gdzie :(

Frutisku, dziewczyny mądrze gadają "nie pie...." jaka różnica czy ktoś wyda kupę siana czy mniej? liczy się to, że wszystko robisz z sercem i Oliwka na pewno to odczuje. a poza tym po Twoim kąciku wcale a wcale nie widać, że jakiś "biedny", "skromny" itp. tylko bardzo ładny!
 
reklama
Dziewczyny wszystkie pokoiki są cudowne !! teraz tylko czekac na maluszków nam zostało ;D pozdrawiam ;D
 
Macie śliczne kąciki dla maleństw :)
A ja jako doświadczona mama trochę się wymądrzę i powiem Wam, że mój kącik czyli łóżeczko to tylko zdobi naszą sypialnię, bo Kinga i tak przeważnie śpi w łóżku z nami albo w wózku, albo na tapczanie w pokoju, bo akurat tam jesteśmy. A jak juz śpi w łóżeczku, to przykryta pieluchą, albo cienkim kocem - co oznacza, że misternie wybierane pościele poszły w odstawkę, jest na nie za ciepło ;D
 
wszystkie kaciki sa sliczne

frutisku..tu nie chodzi o to ze ma byc przepieknie i najladniej a o to zeby stworzyc cieplo dla naszego malenstwa...tobie i wszystkim innym sie to udalo i tego trzeba sie trzymac
 
dziewczyny macie super przytulne pokoiki ja narazie moge tylko pomarzyć o skończeniu i dopięciu na ostatni guzik brak wyposażenia nas trzyma . Planujemy dopiero początkiem sierpnia coś zakupić bo już mnie teściowa pogania tak troszke no i zresztą ja sama siebie też
 
Ola, pokoik sliczny :)
Wszystkie te dzidziowe kaciki sa takie slodkie i widac, ze wszystkie wkladamy w ich urzadzanie moc serducha! :)
 
Ola śliczny pokoik :)Widzę, że masz równiez meble z drewexu i nawet masz pościel w żyrafki tak jak ja ;D
 
reklama
Do góry