reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

Pokoik maszego maleństwa chyba zacznie dopiero wyglądać w sierpniu powiedziałam teściowej że będe musiała porwać ją na zakupy bo ja zupełnie nie wiem od czego zacząć wiem tyle że łóżeczko trzeba kupić i jakąś komudke a do reszty to ona będzie miała głowe na karkuoczywiście pod moim nadzorem ;|
 
reklama
Myśmy w sobote pomalowali sufit dla odświeżenia i wstawilismy juz łózeczko a w nim lezy miś Franek i grzeje miejsce dla naszej gwiazdy..moze pozniej porobie pare fotek i wam pokaze..pozdrawiam
 
A ja mam na naszym rozlożonym łóżeczku, przykrytym starym przescieradłem, porozkładane w kupkach kolorystycznych ciuszki do wyprania, wiec wcale prawie łóżeczka nie widać ;) Kacik dzidziowy obfotografuje dopiero, jak już bedzie przygotowany na cacy ;)
 
dominique.p pisze:
Kacik dzidziowy obfotografuje dopiero, jak już bedzie przygotowany na cacy ;)
Ja tez zrobie foteczki jak juz wszystko bedzie gotowe, bo narazie jeszcze mamy maly 'rozpizdziel' ;D Na podlodze farby, pedzle, tapety itd.

Musimy kupic lozeczko i karnisz plus jakas zaslone (tzn. ja chce material tylko tak jakby rzucony na karnisz, bez zabek),a tatus moze malnie mi w koncu framuge okna :) Wtedy tylko porzadki typu mycie okna, podlogi, kurze przetrzec i bedzie mozna sie wprowadzic ;)
Moja siostra sie ze mnie smieje, ze w wieku 24 lat przeprowadzam sie w koncu na swoje - z pietra na pietro, heheh :)
 
Chciałam wam pokazac obrazki jakie zrobił moj małzonek dla naszej Hani ;D ale niestety na zdjeciu kolory nie co inne..niz w rzeczywistosci..
 
kurcze jaaga obrazki są suuuperrr śliczniutkie kolorystyka jest bardzo żywa i naprawde wyglądają extra.
 
Leyna to są zwykłe obrazki wydrukowane na papierze i wsadzone w antyramy..a ze moj chłop jest grafikiem to porzadnie to podkolorował no i te postacie to w sumie tez sam pozestawiał..nawet mu to wyszło ;D
 
Super pomysl z tymi obrazkami! :) Wygladaja bardzo fajnie i musza uroczo prezentowac sie w zidziowym kaciku :) Zdolniacha z tego Twojego malzonka ;D
 
reklama
JAAGA, cudne obrazeczki :) Sama bym takie zrobiła, bo też mam dryg do tego typu "ozdóbek", ale musiałabym chyba przykleić je do ściany klejem ;) Mamy tak upierdliwe ściany (żelbetowa płyta z kamieniami :p), że jedną małą dziurkę wierci się pół dnia (przez 3 dni rok temu wieszaliśmy szafki w kuchni...), z resztą mój P. jest tak nietechniczny, że wolę, dla własnej spokojnosci, nie proponować mu takich prac, bo nie dośc, że byłaby awantura, to jeszcze by coś zepsuł ;) :laugh: Na namalowanie czegokolwiek na ścianie też się nie zgadza, bo mówi, że jak mamy z dzidzią mieszkać w jednym pokoju przez rok co najmniej, to jemu się nie widzi codziennie oglądać "tej samej roześmianej gęby Kubusia Puchatka czy innego stwora" ::) ;) :laugh:
 
Do góry