reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

mamuśki wklejam już gotowy rysuneczek teraz tylko wyposarzenie trzeba kupić do pokoikułóżeczko komode oraz nasze spanko i gotowe
 
reklama
Ale macie talenty dziewczyny ;) Ja niestety plastycznie nie za bardzo, więc ściany są jednokolorowe ;)
 
A to fotka naszej dlugo wyczekiwanej kanapy w sypialni, na ktora sie w koncu doczekalam :) :) :) i komody z dzidziulkowymi rzeczami :)
 
Sandra, mam taki sam typ komody dla dzieci - tylko szersza moze i ma 3 duze szuflady...

Bardzo przytulnie wszystko wyglada...
 
Dzieki dziewcznyny ;D
kolory wyszly na zdjeciach troche inne niz sa w rzeczywistosci - w realu ta sciana za kanapa jest pistacjowo - groszkowa, jakies 2-3 tony ciemniejsza niz kanapa w kolorze pistacji.
Komoda ma juz swoje lata, ale z takich mebli korzysta sie praktycznie cale zycie, wiec mala odziedziczyla komodke po mnie :laugh:
Jak w koncu bedzie sypialnia wykonczona to na pewno wkleje fotki calosci :)
 
sandra super kanapa też chciałam taką zakupić ale do pokoju gościnnego . Czy kanapa już sprawdzona :) dobrze się spi na niej .
 
reklama
Dzieki madzka! :)
Powiem szczerze, ze jeszcze kanapa nie zostala 'ochrzczona' :) bo zostalo jeszcze kilka rzeczy do zrobienia w sypialni. Jak juz wyprobuje/ -my to podziele sie wrazeniami ;D ;D ;D
 
Do góry