reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

idąc za przykładem Frutiska, zmobilizowałam się dziś i 'ubrałam' łóżeczko:
pict047111111gn7.jpg

472222222jf3.jpg

47333333333ia4.jpg
 
reklama
;D Jakie piekne kolorki..i ścian ...i pościelki! A ja wczoraj ściagłam baldachimek...wsadziłam wszystko do łóżeczka i zakryłam kocem!...bo przecież u mnie jeszcze miesiąc... :-[
 
Frutisek, ty to szalona jesteś ;)
ja i tak wszystko rozłoże w poniedziałek i nakryje prześcieradłem zeby się nie kurzyło
a tak mi sie obrazki wasze podobaja że zaciągne do roboty K. on lubi sie tak bawic to niech troche popracuje ;D
karusia, jakie to wszystko śliczne :)
 
karusia śliczności i tak wszystko ładnie do siebie kolorystycznie pasuje :)

ja łóżeczka jeszcze ubranego nie mam ::) może w przyszłym tygodniu ubiorę... albo jak będę w szpitalu to Sz ubierze. nie chcę, żeby się kurzyło, a poza tym w łóżeczku lezy sterta ciuchów do wyprasowania :p
 
Wszystkie pokoiki śliczne, a te obrazeczki - cudo :)
W związku z tym , ze do terminu zostało mi jeszcze dwa tygodnie u mnie juz dopiete (prawie) wszystko na ostatni guzik. A to zdjęcia pokoiku Martuni :)
220771.jpg


220777.jpg


220776.jpg


220774.jpg


220773.jpg

 
FIU,FIU Monia...toż to profesjonalizm w każdym calu..LUXUS....pieknie...ale u mnie biednie ale tez pieknie,najpiękniej....i nie zamieniła bym mojego biednego kącika z żadnym.. ::) :p ::) :p
 
Frutisek niepier.... u ciebie ciepło a to najwazniejsze dla maleństwa a gdzie skromnie to ja nie wiem ::)
a wogóle to uważam że odwala nam troszke z tym strojeniem przciez dzidzia i ta to "oleje" ;) ;) ;)
robimy to tylko i wyłącznie dla siebie, prawdziwe egoistki z nas ;) ;) ;)
 
reklama
MoniaK, cudny pokoik! Wszystko zapiete widze na ostatni guzior ;)

A Ty Frutisku rzeczywiscie - nie pier... ;D Kacik dla Twojej Oliweczki jest uroczy!
 
Do góry