reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

reklama
karusia króliczki są śliczne ja tylko umnie pokazać co mi się podoba i co bym chciała.. Niestety to nie mój fach . Kubuś się kończy więc myśle że za tydzień już  będzie .
 
;D w sumie najwazniejsze , zeby malenstwo mialo dobrze z rodzicami, wcale nie musi miec pelnego metraza pokoju :D a obrazki sliczne , jestescie zdolniachy sierpniowki ;D
 
karusia śliczne te króliczki :)

nasz mały nie będzie miał osobnego pokoju - przynajmniej na razie
łóżeczko "wpychamy" do naszego pokoju
a jak podrośnie to się zobaczy...
 
My mamy pokoik dla naszej Solki. Jest już rozstawione łóżeczko, materacyk i kołderka też juz zakupione. Nasza dzidzia jak przypuszczam będzie spała z nami w łóżeczku albo przynajmniej ze mną bo mój mężuś boi się że ją zgniecie i zamierza się wyprowadzić do salonu. ;D
 
kubuś już skończony ale musze poczekać na kumpla z aparatem do końca tygodnia wtedy wstawie fotki :)
 
My też mamy pokoik dla synka. Na szczęście mamy miejsce w nim na wszystko - jest dość duży, choć kompletnie jeszcze nie urządzony. Dopiero w lipcu to zrobimy, bo wówczas położona już będzie podłoga.Ale wszystko mamy - tylko wstawić.

Do pokoju malucha wstawiamy łóżeczko, regalik na jego ciuchy, zabawki, etc., lampki nocne, fotel i łóżko dla mamy :)) Mały będzie miał duży pokój, więc nie będzie z tym problemu, a ja nie chcę, żeby dwie osoby miały zarwane noce. Jakby co to któreś się przeniesie na łóżko do małego. Poza tym nie chcę, żeby z nami spał - boję się, że się przyzwyczai. A ja bardzo sobie cenie naszą intymność. Przytulanki to co innego, ale przestrzegają mnie znajomi przed spaniem z dzieckiem, że strasznie potem trudno odzwyczaić małego od spania z rodzicami. A my musimy chodzić do pracy i się wysypiać. Zresztą zawsze z którymś z nas będzie mógł spać na łóżku. Mamy taką możliwość, więc grzechem byłoby nie skorzystać z niej.

Kolory - podłoga drewniana - ciemny brąz z czerwonym odcieniem, meble ciemna czerwień, łóżeczko ciemny brąz, ściany brzoskwinka, wielgachne okno i teraz nie wiem jeszcze jakie materiały na zasłony i kapy. Muszę się zebrać i poszukać...

Króliczki wyszywane są po prostu PIĘKNE!!!! Szkoda, że ja tak nie umiem... ale namaluję synkowi obrazki. Zapewne daleko im będzie do króliczków....
 
narazie mam tylko takie zdjęci jak nie ma się własnego aparatu to tak jest ale obiecuje aktualne zdjęcie taż wkleje
 
Madzka, rysuneczke na pewno skonczony wyglada 100 razy lepiej ale i teraz strasznie sympatyczny jest :D

Moje malenstwo swojego pokoiku nie ma - nie mamy az tak duzego mieszkania, ale swoj kacik miec bedzie w naszej sypialni. Lozeczko na wyciagniecie reki odwyrka naszego duzego, zreszta podejrzewam, ze przez pierwsze tygodnie i tak Jagodka bedzie spala z nami w lozeczku - zanim ustali jej sie jakis rytm dobowy (a zwlaszcza nocny) karmienia, a pozniej bedzie przeniesiona do lozeczka. Moja szwagierka z dwojka dzieci tak robila i z zadnym nie bylo problemow zeby zaczely spokojnie spac w lozeczku :)
 
reklama
Do góry