reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

POKOIK NASZEGO MALEŃSTWA

Sliczne te pokoiki.

Nasza sypialnia po pierwszej nocy wygladala rano tak :) Istne pobojowisko. A wczesniej denerwowalam sie jak ktos odlozyl cos krzywo na polke ;D ;) :laugh:
 
reklama
Mam do was pytanie o te karuzele wiszące nad łóżeczkiem.Czy one bardzo przeszkadzają w wyjmowaniu dziecka.Wrześniówki się nad tym zastanawiaja a wy macie juz spraktykowane.
 
przeszkadzają - niestety :( ja akurat mam półkę niedaleko łóżeczka więc przymocowałam do tej półki. Aha, one mają jeszcze jedną wadę wg mnie. Wiszą prawie nad główką dziecka. Mam karuzelkę firmy Canpol Babies - dostałam od siostry.
 
hmmm ja mam zamiar kupic taka karuzele ale i tak podobno dzieci dopiero po paru mies sie nia interesuja jak juz dobze widza i umia sie bawic. za to jakas lampka przy lozeczku napewno sie pzyda zeby widziec dziecko i moc pzewijac w nocy nie rażac pzy tym swiatlem. pozdrawiam ja juz tylko odliczam dni :)
 
kamcia* pisze:
hmmm ja mam zamiar kupic taka karuzele ale i tak podobno dzieci dopiero po paru mies sie nia interesuja jak juz dobze widza i umia sie bawic. za to jakas lampka przy lozeczku napewno sie pzyda zeby widziec dziecko i moc pzewijac w nocy nie rażac pzy tym swiatlem. pozdrawiam ja juz tylko odliczam dni :)

Moja zaczęła się już interesować tą karuzelką, a jest to zabawka dla dzieci leżących, więc tak na prawdę po pół roku może się znudzić. A u nas świetnie się sprawdza zwykła lampka przyczepiona do łóżeczka i świecąca do góry, ni razi małej i daje bardzo słabiutke światło, akurat tyle, żeby ją w nocy nakarmić :)
 
Ja mam normalną lampkę,ale jest niska i edzie stała za głową małej więc niepowinna świecic jej w oczy.Tylko żarówkę wymienie na słabszą.
 
pochwale sie wam moim przewijakiem ktory mi zrobil chlopak zamiast wydawac 250 euro na nijaka komode zrobil mi moj wlasny wygodnie mi bedzie pzy łózeczku dziecko pzewijac...
wszystko juz gotowe teraz tylko czekam:)
pozdrawiam
 
reklama
reklama
Do góry