reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

Mąż kupił Clefect taki pomaranczowy. Dziewczyna go polecała od nas nie pamiętam która. Kamienia nie mam dużego bo dbamy na bierząco o kibelek, ale czasami woda spływa przez dłuższy czas a że mamy żóltą wodę to zrobiły się dwa zacieki ale dosc jasne, to nie są mocne zacieki. Maż juz na mnie się wkurza ze dałam się znowu nabrac na te cuda... ;p on nie lubi tych sklepów, dobrzez e to kosztowało niecałe 3 zł ale to nie o to chodzi bo czas stracił hehehe
Zaleję jeszcze raz bo może woda to spłukała, sprobuję jeszcze raz.
i...wyslę go po W5 w nastepnym tygodniu hehehehehehe
 
reklama
Mąż kupił Clefect taki pomaranczowy. Dziewczyna go polecała od nas nie pamiętam która. Kamienia nie mam dużego bo dbamy na bierząco o kibelek, ale czasami woda spływa przez dłuższy czas a że mamy żóltą wodę to zrobiły się dwa zacieki ale dosc jasne, to nie są mocne zacieki. Maż juz na mnie się wkurza ze dałam się znowu nabrac na te cuda... ;p on nie lubi tych sklepów, dobrzez e to kosztowało niecałe 3 zł ale to nie o to chodzi bo czas stracił hehehe
Zaleję jeszcze raz bo może woda to spłukała, sprobuję jeszcze raz.
i...wyslę go po W5 w nastepnym tygodniu hehehehehehe

Ula ja miałam dwa zacieki wody nie mam żółtej wody ale naprawdę po 5 minutach bez szorowania zeszło idealnie nie wiem czemu tobie nie. Ja kibelek codziennie zalewałam Domestosem i tak się zacieki zrobiły a to po cliffekcie za 2 zł zeszło....
Jeśli masz znajomego który pracuje np na basenie albo dostęp do mocnych środków to proponuję chlor odrazu wszystko zniknie....
 
Z Lidla:
- środki czystości, ale uprzedzam, że W5 "a la CIF" śmierdzi okropnie
- słodycze (rodzynki w czekoladzie, sezamki)
- płatki kukurydziane
- mussli (takie jak nestle a kosztują 3 zł :) )
- mój mąż zachwyca się żelem do golenia - ma bardzo mocny zarost i to jest jedyna przy którym się nie zacina a kupowal już różniste, nawet vichy my raz kupiłam z jakimiś polimerami i d...


z biedronki:
- te klocki drewniane z gazetki :) rewelacja :)
 
dziewczyny ale jestem wkur.......az musze tro napisac ;( otóż używaliśmy pampersów 4 bella happy i było OK. kupilismy 4+ zeby były wyższe i juz nie wyrabiam. Sa OKROPNE :( nie wiem czy trafiłam na wadliwą paczke czy mój brzdąc tyle sika ale pampers nocy nie wytrzymuje :( a zaznaczyc musze ze 4 wytrzymywały ;/ a więc przy 4+ w połowie nocy przebierałam Marcela bo był mokry az po szyję, ponadto często sie odpinały rzepy i do skóry przylegały, a najgorsze co sie zdarzało to to ze od góry pampers pękał i wywalał sieten namoczony moczem żel - który oblepiał ciało Marcela az po pięty. Ciągle miał coś odparzone. Oto dowód:
IMG_2448.jpg
teraz kupiliśmy huggisy 5 i wytrzymały a nawet nie sa max mokre :)
a co do bella Happy 4+ to NIE POLECAM !!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Mama - używam 4+ pampersów i szczerze mówiąc zauważyłam pogorszenie jakości, ale ... coś takiego jeszcze nie miałam... urywały mi się tylko rzepy ... za silna baba jestem albo co ;-)
 
chyba nie jestes taka silna bo u mnie pourywane rzepy standardem były, co do rozwalania sie wkładu to moze moj duzo sika, jednak moim zdaniem takiego rozwalania to nie usprawiedliwia....bo pampers wtedy po prostu powinien przesiąkać a nie sie rozwalać. Nie powinien sie tez odlepiać. Incydenty ciągłe, co noc coś - ten ze zdjecia najwiekszy. Zawsze uzywalam tych bella happy oprócz dwóch pierwszych paczek firmy pampers do szpitala.....teraz sie zraziłam....a nie mam tyle kasy zeby kupowac i wywalac wiec nie ryzykuje. Póki co huggiesy dają rade a są o 10 zł tansze.
 
dziewczyny ale jestem wkur.......az musze tro napisac ;( otóż używaliśmy pampersów 4 bella happy i było OK. kupilismy 4+ zeby były wyższe i juz nie wyrabiam. Sa OKROPNE :( nie wiem czy trafiłam na wadliwą paczke czy mój brzdąc tyle sika ale pampers nocy nie wytrzymuje :( a zaznaczyc musze ze 4 wytrzymywały ;/ a więc przy 4+ w połowie nocy przebierałam Marcela bo był mokry az po szyję, ponadto często sie odpinały rzepy i do skóry przylegały, a najgorsze co sie zdarzało to to ze od góry pampers pękał i wywalał sieten namoczony moczem żel - który oblepiał ciało Marcela az po pięty. Ciągle miał coś odparzone. Oto dowód:
Zobacz załącznik 315461

teraz kupiliśmy huggisy 5 i wytrzymały a nawet nie sa max mokre :)
a co do bella Happy 4+ to NIE POLECAM !!!!!!!

Mama wykasuj to zdjęcie lepiej ;)


Ula ja mam kamień dośc porządny, bo to nie nasz kibelek był, Ci przed nami to chyba go wcale nie myli:baffled: i kupiłam ten produkt z lidla polecany przez Agę i jestem MEGA ZADOWOLONA. Wcześniej próbowałam wsyztskiego, a teraz to wystarcza, kamien powoli znika, robi się go coraz mniej, a robię tak:
- najpierw myję kibelek Cifem na kamień i rdzę, potem wlewam dość dużo tego płynu (Cliffect czy jak mu tam), zostawiam na 15 min, szczotką kibelkową przejadę kilka razy po tych 15 min, oblewam kibelek Brefem dla zapachu i po 15 min spłukuję wodę. Kamienia coraz mniej, sama zaszokowana jestem tym efektem.
 
reklama
dziewczyny ale jestem wkur.......az musze tro napisac ;( otóż używaliśmy pampersów 4 bella happy i było OK. kupilismy 4+ zeby były wyższe i juz nie wyrabiam. Sa OKROPNE :( nie wiem czy trafiłam na wadliwą paczke czy mój brzdąc tyle sika ale pampers nocy nie wytrzymuje :( a zaznaczyc musze ze 4 wytrzymywały ;/ a więc przy 4+ w połowie nocy przebierałam Marcela bo był mokry az po szyję, ponadto często sie odpinały rzepy i do skóry przylegały, a najgorsze co sie zdarzało to to ze od góry pampers pękał i wywalał sieten namoczony moczem żel - który oblepiał ciało Marcela az po pięty. Ciągle miał coś odparzone. Oto dowód:
Zobacz załącznik 315461

teraz kupiliśmy huggisy 5 i wytrzymały a nawet nie sa max mokre :)
a co do bella Happy 4+ to NIE POLECAM !!!!!!!

Ja raz kupilam te z belli i nigdy wiecej! musialam je zmieniac po kazdym najmniejszym siknieciu, mlody wyl, jak by go obdzierali ze skory, walczylam z odparzeniami i tak samo przesiakaly, nawet jak tych sikow bylo naprawde malo. no i jakies takie sztywne byly... teraz tylko Dada albo wlasnie Huggisy i jest ok :)
 
Do góry