reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

co do pampków to D kupił w Sylwka pampersy sleep&play .Masakra i tyle.one na noc sie nie nadają i ledwo co na dzień.dupka też nam z jednej strony się odparzyła ale nie tak jak u MAmy Marcela.Czekam az D dostanie kasę i kupuję te tescowe lub hugiessy !!!

no mama wykasuj fotke albo chociaż siulka schowaj.

bella też do bani potwierdzam.
 
reklama
U nas Sleep&play super się sprawdziły latem, bo są przewiewne, cienkie. Fakt może nie aż tak chłonne jak oryginalny pampers ale tym lepiej, bo troszkę częściej przewijałam. W nocy spokojnie dawały radę.

Teraz już długo jestem na rossmanowskich i nie zamienię na żadne inne. Teraz już powoli zaczynamy nocnikowanie :) Tak jak z Julią, na półtora roku robiła już sama, a pierwsze siuśki łapaliśmy jak miała 13 miesięcy, więc mam nadzieję że tym razem tez się uda.
 
Mama ale sie przeraziłam..nie wiedzialam wogole ze takie pampki istnieją, no szok!!!!!!!!
My uzywamy oryginalnych pampersow 4+, a przez jakis czas maly byl na 5 bo akurat 4+ nie mielismy ale są dosc duże.
teraz mam problem z jego przebieraniem tutaj na gorze, ucieka mi itd i maz kupuje od jakiegos czasu pampers active pants rozmiar 5 to są galotki do zakladania. Fakt drogie cos mowil ze nawet 20 zł na paczce wiecej kosztują niz normalne pampki bo ponad 60 zł a i jeszcze mniej o wiele w paczce ich jest ale ja nie eksperymentuję z pampkami, lubię pampersy a ze akurat moge sobie na nie pozwolic nie zmieniam. Jestem z nich bardzo zadowoolona a o przesikaniu pampka nigdy mowy nie było, nawet kiedy mały jadł 3 razy w nocy po 180 ml a pampem ważył z kilogram.
Sama tez uzywam tylko alwaysow hehehe belli nie lubię :)
 
Mama wykasuj to zdjęcie lepiej ;)


Ula ja mam kamień dośc porządny, bo to nie nasz kibelek był, Ci przed nami to chyba go wcale nie myli:baffled: i kupiłam ten produkt z lidla polecany przez Agę i jestem MEGA ZADOWOLONA. Wcześniej próbowałam wsyztskiego, a teraz to wystarcza, kamien powoli znika, robi się go coraz mniej, a robię tak:
- najpierw myję kibelek Cifem na kamień i rdzę, potem wlewam dość dużo tego płynu (Cliffect czy jak mu tam), zostawiam na 15 min, szczotką kibelkową przejadę kilka razy po tych 15 min, oblewam kibelek Brefem dla zapachu i po 15 min spłukuję wodę. Kamienia coraz mniej, sama zaszokowana jestem tym efektem.

spróbuj to samo zrobić z octem zamiast tego wszystkiego. Miałam bardzo dużo kamienia na umywalce po poprzednuch właścicielach bo łazienki nie remontowaliśmy. Po 5 min. po wlaniu kamien sam odchodził :) a wcześniej żadne detergenty nie dawały mu rady!
 
Sama tez uzywam tylko alwaysow hehehe belli nie lubię :)

Ja z kolei allwaysów nie mogę;-) kiedyś mogłam, ale po urodzeniu pierwszego dziecka niestety. Za to femina z Biedronki są rewelacyjne (ale te cienkie) i POLECAM.

Co do tych majtek pampkowych nie takie znowu drogie, mama kupuje dla Miłka, wcale się cenowo dużo nie różnią, ale zależy na jakie rozmiary patrzysz. Bo jak z 4+ na majtki to faktycznie, ona używa 6 normalnych i majtek i nie ma dużej różnicy.

My z Asią na 5-tkach, majteczki czasem pożyczamy od Miłka, ale Asia grubas, na nogach ma fałdki dość spore i te majtki są takie wąskie że małą uwierają.
 
Dziunka to sie niezle zabezpieczasz hehehe musisz miec bardzo obfity okres. Ja po porodzie nic sobie tam nie wsadzam sama, brrrr, kiedys tam zerknęłam i byłam przerażona, 2h partych zrobiły swoje ;/
Ja kiedys na noc podpaski a na dzien tampony normal ob i mi spokojnie na parę godzin wystarczały nawet na poczatku okresu.
Marta uzywanie samych tamponow nie jest za dobre bo musimy sie oczyscic, dlatego nie wolno naduzywać ich :)
 
reklama
Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi sie zeby przeciekły. Na sam poczatek tampony super , potem coraz mniejsze. A w nocy mam syna , który budzi mnie na zmiane.:)

Ula a jak masz tampony to cos Ci w srodku zostaje? Przeciez co ma wyleciec to wyleci :)
 
Do góry