reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

Szczerze mówiąc to sobie też nie wyobrażam tamponów nocą?
No niestety obfity mam ... ech.... drugi i trzeci dzień masakra. Tampon SUPER zmieniam co 40 minut.

Dodać muszę że o ile w dzień nie czuję tamponów o tyle w nocy źle mi z nimi, uwiera mnie, czuję się o niebo lepiej z podpaską.
 
reklama
OB SUPER CO 40 MINUT?? o matko to ja sie nie wypowiadam . Zabezpieczej sie jak tylko mozliwe :)

Ja nie lubie pizam , bielizny do spania wiec tampon w srodek i klopot zgłowy :)
 
ja alwaysow nie moge odkąd zmienili powlokę znów na taką ceratopodobną. Najpierw taka była, potem bawelniana a teraz znów jakieś dziurkowane cholerstwo niby nie takie jak na poczatkua le i tak odparza. Używam więc Facelle z rossmana 3zł paczka a są super cieniutkie, mięciutkie, chłonne i w wielu rozmiarach, rodzajach, zapachach itp. wkładki tez tej firmy. Mega paka 60szt niecałe 3zł, takie "koronkowe" chyba 4 za wielkie opakowanie. Natomiast tampony kupuję w lidlu nazwy firmy nie pamiętam ale mają też pieluskzi i chusteczki cos na S. chyba. W każdym razie tampony kosztują 2zl z chakiem a jakościowo od OB nie odbiegają. Tzn sa takie jak kilka lat temu ob (bez tych skrętnych prążków i nie takie śliskie tylko bardziej bawelniane)
 
hihi, wiecie co, czytam ten temat podpaskowo-tamponowy i uświadomiłam sobie, ze nie pamiętam czego uzywałam przed ciążą... :D:D:D
to znaczy w dzień tamponów, ale w nocy.. nie pamiętam :/. W sumie nic dziwnego - już prawie 2 lata nie mam @. A tak właściwie to wiecej bo przed ciażą przez 3 lata miałam tylko krwawienie z odstawienia przy pigułkach.
 
Dziunka ja też kiedys sprobowalam tych z biedrony i uwazam ze sa oki. Używam też naturelli , a tamponów ob.
 
Dziunka ja też kiedys sprobowalam tych z biedrony i uwazam ze sa oki. Używam też naturelli , a tamponów ob.

kupiłam te z biedronki na próbę i jestem zaskoczona.Bo nie widzę zadnej róznicy miedzy bella czy alwaysami.Tak samo cieniutkie itp.a jaka taniocha 3 z hakiem.Polecam
 
żałuje że nie przeczytałam was wcześniej zanim kupiłam pieluchy Happy , Kuba miał ubraną pieluchę może ze 2-3h jak byliśmy z wizytą i normalnie tak go odparzyła że krem mi z palca nie chciał zejść ,nic się do skóry nie przyczepiał no i musiałam iść kupić inne pieluchy a 40zł mogę do kosza wyrzucić :(((
 
reklama
Co prawda produkt można kupić w różnych sklepach, nie tylko w sieciówkach, ale BARDZO POLECAM na kamień w kibelku:tak:
Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.henkel.pl/plp/content_images/BREF_TORNADO_Gel_Ocean_184503_print_1772H_1772W.jpg

Walczę z moim kamieniem jak wiecie od dawna, już nawet, nawet pomagał Cleffekt czy jakoś tak z Lidla, ale skończył się i kupiłam to. Trzy dni pod rząd zostawiałam na 30 min oblaną muszlę a dziś szoku doznałam jak bialutki kibelek zobaczyłam:szok:
Jedyny minus - zapach...ale po tym psikam Brefem zapachowym i jest ok:tak:
 
Do góry