reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/Nie polecam-artykuły z sieciówek (Tesco,Rossman,Biedronka..)-dla biedoty :D

reklama
jaki masz kształt kibelka????!!!
ja mam extra kształt ścian...nowoczesny styl z dziurami bez tynku :-D:-D

Mam niby zwykły ale jest tak zaokrąglony, że wszystkie zawieszki podłażą do góry i potrafią wpaść do kibelka. Wiem, że chyba harpic zrobił z regulacją ale jak patrzyłam na cene to wole te krążki bo płace 11 zł a mam na 6 razy :)))

Co do ścian to widzę mamy podobne... ja mam zabudowany kibelek zielonym regipsem a ściany pokryte zaprawą i tyle :))) Mój mąż miał robić za tydzień ale oczywiście jego zakład po raz kolejny odwołał im urlop więc jeszcze będę musiała poczekać :)))
 
Mam niby zwykły ale jest tak zaokrąglony, że wszystkie zawieszki podłażą do góry i potrafią wpaść do kibelka. Wiem, że chyba harpic zrobił z regulacją ale jak patrzyłam na cene to wole te krążki bo płace 11 zł a mam na 6 razy :)))

Co do ścian to widzę mamy podobne... ja mam zabudowany kibelek zielonym regipsem a ściany pokryte zaprawą i tyle :))) Mój mąż miał robić za tydzień ale oczywiście jego zakład po raz kolejny odwołał im urlop więc jeszcze będę musiała poczekać :)))
a ja tych krążków nie umiem zrobić i zepsułam za jednym razem cały ten żel :) heheh za to mi w kibelku ładnie pachniało
 
a ja tych krążków nie umiem zrobić i zepsułam za jednym razem cały ten żel :) heheh za to mi w kibelku ładnie pachniało

Hehe... ale się uśmiałam... szaleniec... Bierzesz i przytykasz do klopka, wciskasz ten bolec i przesuwasz w dół aż sam wskoczy w nastepną dziurke :)))
 
w Biedronce zobaczyłam ulepszone pieluszki DADA.kupiła teściowa na próbę.po otwarciu rewelacja ,mieciuskie jak oryginalne pampersy.zobaczymy jak na noc.ale jestem w szoku .bo "stare" dada to tektura normalnie.a jakie opakowanie śliczne.46 szt za 26 zł same zobaczcie u siebie w sklepach.

znalazłam wnecie fotke "4" bo mi się aparat zepsuł i nie zrobię .my "5"już
dada.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
dzieki za info, jesli bedzie tu gdzies biedrona to wyśle mojego i zobaczymy...... my wróciliśmy do Bella happy bo po hugiesach młody miał wysypke. No i zaskoczona jestem bo rozm 5 mie rozwala sie tak jak 4+. Moze faktycznie tamto było za mało chłonne juz dla Marcela. Ale idzie ciepło, czesciej wychodzimy na dwór i czesciej tez zakładam pampersy małemu [w domu tetra] no i jesli dada sie przyjmą to 2 paczki bedziemy miec w cenie jednej belli :):)

Cleo napisz jeszcze czy ta "5" tez jest zielona?? Po pieluchy pojedzie mój D. wiec wole mu wyjaśnić jasno i wyraznie, a najlepiej wysłac ze zdjęciem zeby potem jakichś innych tak jak piszesz tekturowych, sztucznych pieluch nie kupił.
 
Ostatnia edycja:
Do góry