reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

bo ja się zapisałam na szkołę rodzenia do takiej zielarki, wy pewnie o niej nie słyszałyście bo nie jesteście z wrocławia ale dosyć popularna, jest ginekologiem, prowadzi fundacje itp.- Preeti Agrawal
Nie słyszałam nazwiska ani fundacji, ale słyszałam historię (zresztą gdzieś tu już ją opisałam kiedyś), jak miesiąc temu właśnie we Wrocławiu córka koleżanki mojej teściowej urodziła bez nacięcia naturalnie w bodajże 4 godziny dziecko ponad 4kg, właśnie napojona i wykarmiona przez położną jakimiś tajnymi ziółkami. Więc może to ta sama :-) Mów nam koniecznie o wszystkich patentach, jakie Ci polecą w tej szkole :-)
 
reklama
celinka, dzieki :)
moze jakas inna mama sie jeszcze odezwie ;)

tak logicznie myslac chyba najwygodniejsszy jest ten z wajchą (np medela harmony, TT czy avent isis) bo mozna je obslugiwac jedna reka. tego lactaseta niebardzo

pozdrwiam
 
Ostatnia edycja:
ja też Ci nie pomogę w sprawie laktatora. U mnie sprawdził się avent na 100%

co do tormentiolu to wiem że zawiera kwas borny. Wiadomo nie używasz go codziennie ja użyłam raz bo Oliwia na prawdę już mocno była odparzona i on pomógł. Nic innego nie pomagało. Także warto zaryzykować jak już nic nie pomaga.
 
dziewczyny bepantenu też nie trzeba zmywać - u mnie się sprawdził..

co do tormentiolu to była jedyna masc która likwidowała silniejsze odparzenia, nawet te na które specjalnie robiona nie dała rady..(skutek tańszych pieluszek w łasciwie jednej..)
 
reklama
Elektroniczny Laktator AVENT ISIS IQ UNO Promocja (454499366) - Aukcje internetowe Allegro
zdecydowałam się na laktator AVENT elektroniczny, z uwagi na opinie osób na temat ręcznych (dość uciążliwe - czasami kożystali z usług męża ;-)
Głównie chodzi mi o pobudzenie laktacji po cc w szpitalu

AVENT IQ ELEKTRONICZNY Podgrzewacz do butelek (459314047) - Aukcje internetowe Allegro
i do tego podrzewacz - do max 2 minut

DRES DAMSKI Z WELURU ROZM S FITNESS DRESY WELUR (453687860) - Aukcje internetowe Allegro
to kupiłam dla siebie - dresiki są nprawdę fajne i twarzowe - abym ładnie wyglądała po porodzie jak będę przyjmować rodzinkę ;-)

STELAŻ STOJAK OKBaby do wanienki ONDA LAGUNA nowe (453857207) - Aukcje internetowe Allegro
do wanienki wziełam stojak, widzałam u koleżanki - ulga dla plecków

MUZZY Pizama kopert w ciazy i do karmienia SZARA S (458005098) - Aukcje internetowe Allegro
piżamka do karmienia do szpitala

MUZZY Wygodna i komfortowa nocna koszula kopert. S (455320228) - Aukcje internetowe Allegro
koszula do karmienia do szpitala


BODY kopertowe Jagoda PINOKIO r.56 - NOWOŚĆ !! (454717993) - Aukcje internetowe Allegro
A tu tej Pani kupiłam naprawdę śliczne i bardzo dobrej jakości body kopertowe, śpioszki rozpinane w kroku z różnej serii i kolorkach. Bawełna mięciutka i naprawdę wysokiej jakości.

Wszystko rzeczy błyskawicznie przyszły i jestem bardzo zadowolona :tak::tak::tak:

Kupiłam także karuzelką i trochę się rozczarowałam.Muszę zrobić jej zdjęcia i wówczas zobaczycie różnice. Na zdjęciu opakowanią żywe kolorki żwierzaków a w rzeczywistości sa pastelowe - a wiem ze odradzaliście pastelowe, bo maluszek ich nie widzi :-( Już nawet myślałam o tym iż kupię inne maskotki i powieszę.
 
Do góry