reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

NOCKA WITAJ ! napisz coś wiecej o sobie i córeczce na innych wątkach zapraszamy do naszego grona :-)
Ja chusteczki pampers też używałam ale wolę NIVEA:tak:
 
reklama
Zdecydowanie NIVEA !!! Używam od samego poczatku raz tylko miałam pampersa chusteczki ale to chyba kwestia gustu przyzwyczajenia no i czy bobo nie ma uczulenia bo to chyba najwazniejsze :tak:
 
Pieluchy Pampers 4 są jedne od 7-18kg i te w dużych paczkach są bezstreczu na zapięciach (małą 26szt. to kupiłam taką paczkę od 7-18 ze streczem) i są 4+ i one są na 9-18kg i w dużych pakach też mają steczowe zapięcia.
Mój Igor używa już tych mniejszych 4 a Natasza wykańcza ostatnią paczkę 3. Chusteczek używamy Nivea! Próbowałam jeszcze penatenu ale są drogie a Nivea lepsza.
 
Ja używam i pieluch i chusteczek Pampers od samego początku i jestem bardzo zadowolona ale jak napisała Nadzia to rzecz gustu. Chciałabym spróbować chusteczek Nivea ale muszę najpierw wykończyć zapas Pampers-a a mam spory. Wczoraj pojechałam po pieluchy Pampers 4 ze stretchem, chciałam kupić Jumbo Pack ale tak jak pisze Margolis nie ma, są tylko małe opakowania, duże są ale 4+. No to kupiłam małe i takie będę kupować dopóki Filip nie osiągnie wagi 9 kg.
 
:-) NO TO JA JUŻ CHYBA MOGĘ KUPIĆ IGOROWI PAMPERS 4+ BO MA TE MAGICZNE 9KG:tak: ( O ILE OCZYWIŚCIE NIE SĄ ONE DUŻO WIĘKSZE ROZMIAROWO NIŻ 4-KI)
 
MARGOLIS - ja kupilam dzisiaj jumbo pack PAMPERS 4 76 sztuk i tam są zapiecia na stretch:tak: .Na opakowaniu tego nie ma napisanego ale są zapięcia na stretch tak samo jak w tym małym opakowaniu:-)
 
my od początku mieliśmy pieluszki pampers newborn2 były ok.Później dostaliśmy kilka paczek huggies wg mnie są do niczego,przeciekały już po godzinie od założenia i powodwały uczulenie u Przemka.Od jakiegoś czasu mamy Happy i jestem zadowolona,dobrze chłoną,nie obcierają,nie uczulają. A chusteczki też mieliśmy przeróżne,z początku tylko pampersy. Później bambino(zbyt intensywnie pachną jak dla mnie,podobnie zresztą jak happy).Teraz mamy dzidziusie sesnsitive i jak dla nas są ok.A jakiej oliwki po kąpieli używacie?My mieliśmy z początku linomag teraz mamy oliwkę w żelu johnsons i jest w miarę oki.
 
Ja tez mam te pampersy jumbo paki 4 po 76 sz i też są ze streczem mimo iż nie są opisane na opakowaniu. Ja poprostu sprawdzam czy jest włożona taka karteczka do środka, że to edycja limitowana - ona prześwituje przez opakowanie - już dwie takie paczki ze streczem kupiłam :)
A co do chusteczek to teraz mam happy, sa świetnie nawil zone ale mają jeden minus - strasznie mocno pachną ...
 
reklama
tak byly tutaj zachwalane to pampersy 4 ze sama kupilam i uwazam ze sa REWELACYJNE!!!! Normalnie SUPER!!! Super sa te strecze po bokach. Idealne sa!
 
Do góry