reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

ja kupilam pampersy 3 (do 9 kg), moja Dorotkama teraz 7,5kg a mam wrazenie, ze te pieluchy sa jakies ciasne
 
reklama
kup 4-nie sa wcale az tak duze (9-18 kg), ale idealnie dopasowuja sie (przez ten strech) :tak: sa naprawde warte polecenia
 
Pampersy 4,sa od 7-18kg (mała poprawka Nocka :) 4+ są od 9kg.
Polecam również zdecydowanie 4.Szymon waży 7,250 i są idealne, tak jak mowi Nocka, przez ten strecz. Wczesniej uwywalam 3-racja tragedia!!! , dawno byly male,juz w 3 miesiacu wiec przeszlismy na Huggisy super fix 3-tez fajowe, bo maja gumeczke z tylu, ale choc 3 sa do 9kg juz byly malawe-gumeczki w nozkach cisnely.
A teraz-pampersy 4 górą!!! juz dla dzieciaczkow 7kg,bez obawy ze beda za duze-NIE BEDA! Mam tez dla proby 4+ i faktycznie,te sa za duze jeszcze.
Pozdroweczka
 
ano faktycznie :-D dzieki za poprawke-rozbrykalam sie :-D zaluje ze tak pozno na nie przeszlam...3-jki mialy jeszcze jeden mankament-na zewnterznej stronie dawaly wrazenie wilgotnych, a po nocy normalnie mokrych-az musialam zmieniac ubranko bo ono rowniez bylo wilgotne
 
Oliwia wazy 7,5kg a my juz uzywamy drugiej paczki 4 Pampers i rowniez bardzo goraco je polecamy. Oliwcia w koncu nei ma odcisnietych udeczek.:-)
 
My mamy nadal 3 mimo wagi7 kg. Kupiliśmy teraz tipowskie od 9kg i zobaczymy jak się sprawdzą. pampersów jestem bardzo zadowolona nic nie wypływało.
 
Agutko pieluszki TIP sa dostepne w REALu ale ja nic na ich temat Ci nie powiem bo ich nie uzywam


A ja moge Wam polecic lozeczko-kojec Baby Ono. Moja mama kupila taki dla Oliwki, zeby miala gdzie sie bawic i spac jak jestesmy u niej. My mamy pomaranczowe
KOJEC-ŁÓŻECZKO-Baby Ono-2 POZIOMY-PRZEWIJAK!!! (164774365) - Aukcje internetowe Allegro
jest dosc duze i bardzo praktyczne, bo ma fajna kieszen z boku i miejsce na kosmetyki. A w sumie nei ma ceny z ksiezyca w porownaniu z innymi na Allegro.
 
reklama
My od poczatku uzywalismy pampersow, bordowych pieluszek z rossmana i czasem huggisow. Jestem z nich wszystkich bardzo zadowolona, ale najbardziej lubie pampersy. Gdy sie przeliczy cene duzej paczki na sztuke, to maja one wszystkie cene zblizona, wiec kupujemy je na zamiane. Teraz, od wczoraj mamy rossmanowskie 4, i jak narazie jest super. A chusteczki uzywamy pampers bo kupujemy w 4pakach, albo bambino-czasem mozna dostac 2pak za 9.99zl. Dzidziusia mialam, ale byly jak dla mnie za suche i lepkie, a raz mielismy jakies z biedronki, to Macius dostal po nich mocnego odparzenia:wściekła/y:Cala pupe mial prawie jak zywa rane:wściekła/y::szok::wściekła/y: Nigdy wiecej!!!!

A za kojcem sie rozgladam, ale drewnianym bo moja bacia chce taki nam kupic dla swojego pierwszego prawnuczka(o ile dobrze ja zrozumialam), i na allegro widzialam kilka takich. Mnie podoba sie drewniany, szesciokatny, z 3 szczebelkami wyjmowanymi, z podloga wyscielana, na kolkach, z ochraniaczem. Cena chyba ok 250zl, jesli dobrze pamietam. Musze jeszcze porownac ceny w sklepach. Wydaje sie spory, a jak juz mam miec jakis dla synka, to chce aby byl wiekszy niz lozeczko, chociaz na szerokosc.
 
Do góry