reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecam/odradzam

My uzywamy tylko Pampersow od samego poczatku i nie moge na nie narzekac. Fakt faktem ze tanie nie sa ale na dziecku nie mam zamiaru oszczedzac. Wole sama z czegos zrezygnowac.
Adasiu a powiedz ile Igor wazyl gdy przeszlas na 4?
 
reklama
Ja używam Pampersów, aktualnie 3. Miałam tez Huggies przez chwilkę, ale jakoś przyzwyczaiłam się do Pampersów. Chusteczki używałam różne, ale też na Pampersach zostało.
 
LUCZYNKO- JA DOPIERO OD DWÓCH DNI JE ZAKLADAM IGOROWI A WAŻY ON PRAWIE 9 KG , JEDNAK NIE SĄ ONE WIĘKSZE OD PAMPERSÓW 3 MIMO , ŻE SĄ OD 7-18 KG ALE ROZMIAROWO TAKIE SAME JAK 3-KI TYLKO MAJĄ SUPER STRETCHOWE ZAPIĘCIA , BARDZO WYGODNE DLA MALUCHA
 
Adasiu bo tak sie juz wczoraj nad tym zastanawialam bo moja Oliwia wazy 7kg a te 3 strasznie uciskaja JEj nozki i mnie az boli serce jak sciagam JEj pampersa i widze te odciski :-( ale ja myslalam ze 4 sa od 9kg :baffled:
 
Spokojnie możesz kupić male opakowanie tak jak ja na próbę ale będziesz zadowolona :tak: tak myślę
One nie są wogóle większe od trójek tylko bardziej wygodne i nie cisną w udka:tak:
 
reklama
ja 2-jek nie uzywam od dobrych dwoch miesiecy :-D chyba kupie te 4 skoro sa tak dobre jak piszecie. Moja cora wazy ponad 7 kg, ale 3-jaki niby dobre na rozmiar (nie ma zadnych odcisnien) tylko ich wada jest, ze na wierzchu sprawiaja wrazenie wilgotnych. Tez mialyscie cos takiego? teraz kupilam na sprobowanie huggisow (rozmiar 3) i sa pod tym wzgledem lepsze od 3-jek pampersow...ale skoncze ta paczke i wracam do pampersow bo sie do nich przyzwyczailam :-D a co do chusteczek od poczatku uzywam i uzywac bede tylko pampersowskich:-D sa dobrze nawilzone (najlepiej jak je sie kupi i odwroci je do gory spodem, wtedy sa i te poczatkowe dobrze nawilzone) no i maja przyjemny zapach :-D wyprowalam wszystkie-sensitive, lavenda i naturals. Dla mnie najladniej pachna te naturals :-D
 
Do góry