reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy, odradzamy - zakupy dla grudniaczków i ich mam

nasze hity:

-
WSZELKIE
kosmetyki penaten (oryginalne przywoze z Niemiec)--- żele do mycia, kremy na odparzenia, kremy do twarzy, oliwka, balsamy, wkładki laktacyjne... Nic nie uczula a skóra delikatna i dobrze nawilzona
- pieluszki poki co uzywalam TYLKO I WYŁĄCZNIE oryginalne Pampers- wszystkie rodzaje, każde odpowiadają, jak dla mnie warte swojej ceny
- chusteczki PENATEN i Pampers (wszystkie rodzaje)
- obcinaczka do paznokci TT
- butelki i wszystkie akcesoria TT (sterylizator, podgrzewacz, termosy, itp)
- WÓZEK X Lander XA
- Fotelik Recaro- zdecydowanie z bazą isofix, łatwe w montażu, super bezpieczny i wygodny-tak mi sie wydaje!!
- mleko NAN Pro 1
- dicoflor

nasze kity:

- Bebiko 1
- wkładki laktacyjne bella
- smoczek uspokajacz TT (tylko dlatego,ze odciskal sie Młodemu bardzo mocno na buzi)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny a jakie polecacie/odradzacie wozki spacerowe? Mamy, ktore mialy jakas stycznosc ze spacerowkami, moze beda mogly cos zaproponowac? Ja sie niedlugo bede rozgladac za spacerowka, ale nie wiem jaka.
 
nikkus jeżeli chodzi o lekkie spacerówki to niezawodny typ maclaren techno XLR miałam 3 różne b niemogłam sobie dopasaować cybex, peg perego i zdecydowanie maclaren wygrał super się podbija bardzo lekko się prowadzi nawet przy dużym dziecku dodam że moja Zu ma 3 lata i sporadycznie ale używam nadal i napewno nie zmienie mam siwo fioletowy więc i dla chłopaka może być więc polecam napewno
jeżeli chodzi o koszt to spory ale zawsze można kupić używany tak zrobiła kumpela i jest zachwycona naprawdę warto po jeździe innymi wózkami ten płynie:tak::tak::tak:
 
nikuss jeśli nie zależy Ci na tym, żeby był lekki, to ja mojego bardzo lubię - Jane Slalom Pro. Pojedzie tez po trudnym terenie i na tym mi zalezalo, a jesli chcesz lekka i wygodna parasolke, to faktycznie Maclaren jest super :)
 
u nas Nivea na każdą pogodę średnio się sprawdza, strasznie ma gęstą konsystencję i źle się rozsmarosuje na buźce, Kuba wtedy urządzał takie sceny że mi się spacerów odechciewało, lecimy na kremie Bambino zamiennie z Pat&Rub i jest ok.
 
reklama
Do góry