reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy, odradzamy - zakupy dla grudniaczków i ich mam

Kota my ten krem używaliśmy już przy Fruzi.Mi się wydaje,że ten krem na dwór powinien być gęstszy,ale to moje zdanie tylko:tak:.
 
reklama
Firanka, no właśnie wiem, ale Nivea w ogóle u nas się nie sprawdza, nie na moje nerwy smarowanie takim gęstym mazidłem, Kuba drze się, jakbym go ze skóry obdzierała.
 
Rojku, a ten Twój krem, to ten sam, który można kupić w Rossmanie? Oglądałam go niedawno, ale nie było info, dla jakiego wieku jest przeznaczony. Jaką ma konsystencję? Bo my też używamy Nivea na każdą pogodę, ale mała wyraźnie go nie lubi.
 
Ja z Patryczkiem nie stosowalam kremow na codzoien na dwor,no chyba ze byl mega mroz albo lato..Skora musi oddychac troszke,a teraz ma buzke idealna.
Stosowalam Nivea na kazda pogode i teraz do Mlodej tez stosuje,ale nie zawsze.
 
ja uzywam dla malej kremu mocno nawilzającego bo miala suchą skórkę kupiłam po konsultacji dermatologicznej krem cetaphil w aptece bez recepty, uwazam ze jest super, maa ma od tej pory super buzke. Uzywamy 2 razy dziennie dodatkowo juz nie stosuje nic innego.
 
My smarujemy kremikiem ziajki, pieknie pachnie, dobrze sie rozsmarowywuje a buziaczek sliczny :)
Mamy tez kremiki z nivea na zime i na lato, ale ten na zime to smarowalismy jak byly naprawde mrozy a tak to tej ziajki. No a na lato to wiadomo ze juz ten tylko na lato
 
Ja używam kremu z filtrem z Rossmana. Na zimę używałam ich kremu i byłam zadowolona (w przeciwieństwie do kremu bambino który był zupełnie niefajny).
 
reklama
Do góry