reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy, odradzamy - zakupy dla grudniaczków i ich mam

Dziewczyny, ja to sie boje wksperymentowac z pieluchami. Od początku używam Pampersow i jestem zadowolona, także z pomarańczowych,które wiele mam odradza. U nas sie sprawdziły także białe i zielone. Mam spory zapas, bo jak likwidowali u nas inter marche to wyprzedawali cały towar i mogłam kupić pieluchy za 40-50.% ceny, więc kupiłam wtedy ponad 20paczek i sporo mi jeszcze zostało i cos czuje ze Aleksy szybciej na 4 przejdzie niż wszystkie 3 Zużyje :-)
Więc zostaną na przyszłość dla rodzeństwa :-)
 
reklama
hmm , może ta Dada 3 rzeczywiście inna? używałam 1 i nawet ok, ale 2 mnie totalnie zniechęciły...jak gdzieś będzie mniejsza paczka, to może spróbuję, a 3 wagowo jak wygląda? bo pampki to my juz na 4 przejdziemy
 
3 maja przedzial wagowy 4-9kg, ale sa tez 4 :)
z tym zapachem to faktycznie jest tak, ze sie mi kiedys trafila paczka, ktora miala dziwny zapach i ciagle myslalam, ze mała ma kupke:p ale teraz mam takie bez zapachowe hahah
 
FREYIA a ja tam z czystym sumieniem mogę polecić Ci DADĘ, Kacperek przesypia już nockę bez zmiany pieluchy i jest ok.
Kosztują 29.99zl chyba, my już na 4 lecimy.

Ja tam dziwnego zapachu z nich nie czułam a używałam małej paczki 1, 2 kilka paczek potem 3 no i teraz pierwsza paczka 4 i jest wszystko w porządku.
 
my też używamy dady jeszcze 3 ale końcówka i jedziemy z 4... w dzień mały ma dady bo czesto go przebieram (siusia na potege)lubimy się powygłupiać na przewijaku a na noc i spacery mamy pampers activ baby bo są bardziej chłonne
 
Byłam dziś w Inter po pieluchy i nie było pampersów 4, wziełam więc małe opakowanie bella happy 4 -3d coś tam...sa miękkie , ale małe mi się wydają , no i chłonność w porównaniu z pampersami wypada bardzo słabo niestety...od razu czuć mokre, także jutro po pampersy musze jechac gdzieś...
 
Dziewczyny, ja to sie boje wksperymentowac z pieluchami. Od początku używam Pampersow i jestem zadowolona, także z pomarańczowych,które wiele mam odradza. U nas sie sprawdziły także białe i zielone.

ja też od początku używam Pampersów i nie mam powodu być z nich niezadowolona, pupa Kuby też je lubi, na poczatku używaliśmy białych jedynek, ale od dwójek lecimy na zielonych i jest super.
 
a myśmy chyba przelecieli wszystkie możliwe rodzae pieluch xD
Mikołajowa pupa do wybrednych nei należy i w sumie to zależało od ceny i dostępności w sklepie:)
Osobiście mi najbardziej podobały się pampersy zielone, dady też są spoko, happy mogą być, a naj mniej przekonały mnei huggisy- za sztywne troche, chociaż młodemu nie przeszkadzały:) też jedziemy już na 4 :D
 
reklama
Te dady wydają się fajne, lepsze od rossmanowych. Emilce nie pasowały tylko huggiesy, ale to byla jej pierwsza noc na tym świecie ;) testuje rozne, dupka nie protestuje, decyduje cena i wydajność (np pieluchy z tesco są bardzo chlonne, idealne na całą noc)

I też juz kupujemy 4
 
Do góry