reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy, odradzamy - zakupy dla grudniaczków i ich mam

reklama
Dada premium -uzywamy i moge polecic, mimo, ze sa osoby ktore zdecydowanie odradzaja, ale to wiadomo trzeba sprobowac. Ponoc sa produkowane przez pampersa.

Huggies- mamy teraz i wole dade. Huggiesy maja sztywniejszy wklad w pampresie i wydaje mi sie ze nie sa tak chlonne.

Sa jeszcze jakies jedne (najtansze z tych wsyztskich) nie uzywalam, ale ani jednej dobrej opini nie slyszalam na ten temat. A cenowo Dady sa o 1zł tansze od huggiesow- 28 i 29zł za paczke, o ile sie nie myle.

Wiadomo, trzeba sprobowac, bo kazdemu co innego odpowiada.
 
Freiya, dla mnie Dada to masakra. Są twarde, jakby plastikowe i... śmierdzą...
 
Nikuss, pewnie masz rację, bo ja miałam właśnie 2. Jak po 2 godzinach odkryłam kocyk i zaleciał mnie ten swąd (a nie było kupki) i do tego jak ściągnęłam małej zamiast mokrej pieluszki - plastikową skorupę, z wielkim poczuciem winy poleciałam od razu do sklepu i żeby wynagrodzić małej kupiłam pakę Pampersów Premium Care ;)
 
Ja przez pierwszy miesiac uzywalam pampersow zielonych na zmiane z care..
A teraz z racji tego ze mala nie ma wysypki ani uczulenia to uzywam dady z biedronki 3.
Kupilam ostatnio babydream i mloda dostala aka kaszke na kaczuszce:(
Ale juz ok.

U mnie zawsze przesikuje mloda jak spi na boku i to kazde jak sie zle ułozy,ale to nie zalezy od pampka bo pampek nie przecieka tylko gora czasem idzie:)
 
reklama
Ja Dad nie polecam, bo wg mnie mało chłoną. Po półtorej godz żal mi malej bo sama dawał znak płacem, że ma mokro i faktycznie - dotknęłam dłonią i potop. Wypróbowałam też teskowe pampersy, ale są twarde i odciskają mocno - przynajmniej moją Kalę. Miałam od siostry z Angli Pampers Active Fit i wg mnie zwykłe zielone i premium care są najlepsze. Premiumy super wchłaniają siku i radzą sobie mokrą kupką rewelacyjnie (kupiłam zapas 4 w aptece doz.pl z kartą 39,99 za paczkę)
Huggies nie próbowałam, ale kupię małą paczkę - może podpasują.
 
Do góry