reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polecamy-Odradzamy zakupy dla Kwietniaczków i ich mam:)

Moja teściowa Antka na ręce nie brała bez rożka.. Nawet mi zrobiła dwa rożki.. Pocięła koc na kwadraty i włożyła w poszewkę od poduszki ^^

Jak my juz tak o rożkach to wam pokaże jak Antka pielęgniarki zawijały w szpitalu

Zdjęcie0419.jpg

A tak go tam wkładały (szpitalny bodziak dla noworodka rozm 68 :eek: i skarpetki, które ja kupiłam)

Zdjęcie0421.jpg
 
reklama
Ostatnia edycja:
satyna dotkass chyba takie zachwalała

ja nic nie polecę, bo nawet jednego opakowania nie zużyłam, tak mało mi ciekło (ale karmiłam rok, żeby nie było;-))
 
Smile no to wiązanie w szpitalu to normalnie mnie zwaliło z nóg. Już myślałam, że mam wyrobiona opinie na temat rożka i jednak go nie potrzebuje a tu znowu mam mętlik w głowie:szok:
Zastanawiam sie czy macie jekies opinie na temat kocyków/ kolyderek do wózków? Rodzę w kwietniu i nie wiem czy inwestować w zestaw z kołyderką czy wystarczy zwykły z kocykiem? (straszne dylematy młodej mamy...hihi)
 
Moim zdaniem jeżeli będzie się miało rożek to do wózka on wystarczy...albo jakiś śpiworek...
znalazłam foto tego co dorwałam jak synek miał 4 m-ce....bo było :-) tylko my mamy żółty kolor :-)
Rożek niemowlęcy, śpiworek do wózka, ciepła kołderka Olsztyn • Tablica.pl i potem już w to go zawijałam okrywałam :-) przykrywałam :-)
teraz na zimę będę mieć odziedziczony taki typowo zimowy śpiworek : http://infobot.pl/r/29Nz

a na chłodne dni przed zakupem kocyko -śpiworka, używałam zapinanego na błyskawiczny zamek wg mnie to był śpiworek cały biały kupowany przez psiapsiółe do chrztu :-) wiec i nam potem do chrztu posłużył :-)

z ciekawostek trafiłam na wózko-rower ha ha super to wygląda Ciekawe jak by się używało osłony fotela disney w Dino.sklep.pl - Kangoo.pl 10 pozycja od góry
 
Felidae - ja właśnie taki rożek/śpiworek dostałam na święta i się zastanawiam czy w to mogę ubrać dziecko ze szpiala

A ten rower z w ózkiem rewelacja tylko kasa i miejsce do pzechowywania by się przydało:-D
 
reklama
daruma ja miałam rożek prze córci ale pięlęgniarki chciały od męża kocyk i nim ją ściśle owinęły, więc tym bardziej nie uważam rożka za niezbędny, kocyk da rade :-)
 
Do góry