reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polip na szyjce macicy podczas ciąży

reklama
Poznaj moja mała Kruszynkę :) machała mi dzisiaj rączkami i nóżkami :) [emoji813]️ Ma już 41.3mm więc to już 11+0 tydzień . Polip nadal jest, ale w ogóle się nie powiększył, ma tylko 8mm, wiec lekarz mówi że wraz ze wzrostem macicy, będzie się zmniejszał :) Wszystko wygląda więc bardzo dobrze i jestem przeszczęśliwa :)
Witaj maly czlowieku [emoji7] widoki sa rozczulajace. Az zatesknilam za brzuszkiem. Juz prawie koniec pierwszego trymestru. Niedlugo lozysko bedzie pracowalo na pelnych obrotach. Teraz powinno byc juz spokojniej. Ciesz sie ciaza. Niby trwa dlugo, a szybko zleci. To niesamowity stan
 
Witaj maly czlowieku [emoji7] widoki sa rozczulajace. Az zatesknilam za brzuszkiem. Juz prawie koniec pierwszego trymestru. Niedlugo lozysko bedzie pracowalo na pelnych obrotach. Teraz powinno byc juz spokojniej. Ciesz sie ciaza. Niby trwa dlugo, a szybko zleci. To niesamowity stan
Wiesz, na taką tęsknotę za brzuszkiem też jest rada :D :D :D ile masz pociech? Duże już? pytałam właśnie dziś o łożysko, ale mówił że dopiero ok 16-18 tyg można powiedzieć czy jest ok. Dla mnie to jest kosmiczna myśl, że mam tam w brzuchu taką małą skaczącą istotkę ♥️
 
Wiesz, na taką tęsknotę za brzuszkiem też jest rada :D :D :D ile masz pociech? Duże już? pytałam właśnie dziś o łożysko, ale mówił że dopiero ok 16-18 tyg można powiedzieć czy jest ok. Dla mnie to jest kosmiczna myśl, że mam tam w brzuchu taką małą skaczącą istotkę ♥
Ha to zobaczysz co będziesz czuć pierwsze ruchy , ja jak pierwsze kopnięcia poczułam to prawie się popłakałam , teraz mała już się tak rozpycha że czasem aż boli , jak dobrze trafi ;)ale ciągle jestem w szoku że tam w środku jest mały człowiek jak to możliwe ha ha
 
Wiesz, na taką tęsknotę za brzuszkiem też jest rada :D :D :D ile masz pociech? Duże już? pytałam właśnie dziś o łożysko, ale mówił że dopiero ok 16-18 tyg można powiedzieć czy jest ok. Dla mnie to jest kosmiczna myśl, że mam tam w brzuchu taką małą skaczącą istotkę [emoji813]️
Lozysko wyksztalca sie do ok 14tc, potem jeszcze przemieszcza sie w gore brzucha. Jednak od 2 trymestru jest lepiej miedzy innymi ze wzgledu na lozysko.
Tak ciaza to taki troche pozaziemski stan, cudowny w kazdym calu.

Wiesz ja juz mam swoje lata. Za mna 2 poronienia, synek 1,5 roku i coreczka 7 miesiecy po cc. Narazie pasuje, bo trudne ciaze i wczesniak, wiec mam roboty. Moze jeszcze na stare lata, ale juz bez staran.
 
Ha to zobaczysz co będziesz czuć pierwsze ruchy , ja jak pierwsze kopnięcia poczułam to prawie się popłakałam , teraz mała już się tak rozpycha że czasem aż boli , jak dobrze trafi ;)ale ciągle jestem w szoku że tam w środku jest mały człowiek jak to możliwe ha ha
No to dopiero musi być kosmiczne uczucie! :D kiedy poczulas pierwsze ruchy? ♥️
 
Lozysko wyksztalca sie do ok 14tc, potem jeszcze przemieszcza sie w gore brzucha. Jednak od 2 trymestru jest lepiej miedzy innymi ze wzgledu na lozysko.
Tak ciaza to taki troche pozaziemski stan, cudowny w kazdym calu.

Wiesz ja juz mam swoje lata. Za mna 2 poronienia, synek 1,5 roku i coreczka 7 miesiecy po cc. Narazie pasuje, bo trudne ciaze i wczesniak, wiec mam roboty. Moze jeszcze na stare lata, ale juz bez staran.
Ale masz cudownie, że parka ♥️ :) rozumiem Cię, ja też już jestem dość starawa bo 34 lata, wiec być może skończy się na tym jednym malenstwie. Za to będzie naprawdę wyczekane ♥️
 
reklama
Do góry