reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polip na szyjce macicy podczas ciąży

Wybacz Słoneczko, na chwilę zamilknąć, moja córeczka jest chora, muszę całe siły zgromadzić na walkę. Odezwę się za jakiś czas, jak będzie nieco lżej.
 
reklama
Wybacz Słoneczko, na chwilę zamilknąć, moja córeczka jest chora, muszę całe siły zgromadzić na walkę. Odezwę się za jakiś czas, jak będzie nieco lżej.
O nieee! :( Strasznie przykro mi to słyszeć, że malutka chora :( Ja za dużo nie jestem w stanie pomóc, ale - wesprę słowem w razie potrzeby.
Dużo dużo dużo sił dla Was!:*
 
Hej :) wszystko w porządku:) Właśnie zaczęliśmy 19tc :) jesteśmy w Polsce i próbuje ogarnąć już jakieś zakupy szczególnie wózek :p ale ciężko w taki upał i w ogóle jak się człowiek na tym nie zna :p
Tak to teraz mam przerwę w plamieniach i syneczek chyba ma się dobrze:) Kupiłam owieczke Evana cudowny
Co u Was? Jak Mała?
 
A ja w ogóle przegapiłam Twoja odpowiedź:( pochłonęła mnie wizyta w Polsce :,p
Czy już lepiej?? Jesteście w domu??
Tak od 10 dni jesteśmy w domu. W Żorach jednak znów wymioty. Zapowiada się kolejna infekcja pęcherza moczowego. Muszę to przetrwać.

Ostatnio czytałam, że już prawie 24tc masz. O kącie jak szybko suniesz do przodu. A dopiero co się martwiłam krwią na początku ciąży. Cieszę się, że każdy bliżej niż dalej. I synek... Macie imię?
 
reklama
Do góry