reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg i wszystko co z nim związane

dodi, ja dzisiaj byłam u lekarza i on uważa ze one się nie rozpuszcza.. tym bardziej, ze mam stan zapalny na szyciu;/ mam jechać je zdjąć..

u mnie po jakiś 10 dniach zaczęły się brązowe uplawy.. a tam na dole, to aż się boje co zastanie mój P :-D
 
reklama
Aa to wtedy nieciekawie..
Ja specjalnie do mojego mówię, czy chce zobaczyć ( i tak bym mu nie pokazała) to mówi że nie chce tego widzieć..taki wrażliwiec:)
 
u mnie już prawie trzy tygodnie a szwy nadal są
położna była u nas tydzień temu i stwierdziła że ładnie puściły, dwa wyszły i reszta też powinna. Tylko kiedy? :eek:
 
Wiecie, moze i już 2 raz rodziłam, ale nie pamiętam jak to z tym jest... też zuzywam mase podpasek, i ciągle krwawię zywą krwią.. ale to chyba normalne co? te brunatne to chyba troszke później?

Tez mam te rozpuszczalne szwy.. i po szpitalu jak tam zerknęłam to żałowałam heh...nie myslałam że to tak na okrętke szyte z supełkami hehe, ale w sumie nie wygladam tam aż tak źle:):) zobaczę jak się rozpuszczą..

AA i pamiętam z Misią, to ostantni szew rozpuścił się po jakichs 4 tyg..

Ja też krwawię dosyć mocno jeszcze, więc to chyba normalne...
 
dziewczyny apropo krwawienia to ja po cc juz w 4 czy 5 dniu po chodzilsm bez podpasek bo mi nic nie lecialo, jedynie jak siadalam na sedes to wylatywaly male skrzepy, ale podczas chodzenia czy lezenia nic. dzisiaj jest 9 dzien i mi nic juz nie leci. myslalam ze to sie bedzie tygodniami ciagnac a tu prosze... niespodzianka.

chcialam was zapytac czy ja musze sie zglosic do ginekologa na jakas kontrole i kiedy? bo mi nic nikt nie mowil. i ile trwa kwarantanna po cc?
 
emka, ja mam na wypisie ze szpitala, że kontrola ginekologiczna po 6 tygodniach.. ja juz wczoraj byłam ale to z innych powodów.. lekarz sprawdzi czy wszystko doszło do siebie.. wydaje mi się, że kwarantanna to tylko taka jaką TY zdecydujesz, no i żeby szwy CIę nie bolały.. ale może niech dziewczyny po cc się wypowiedzą :)
 
PO cc jak i po sn 6 tyg.Nie można współżyć bo grozi to krwotokiem lub stanem zapalnym.Tak mówił mi lekarz i położne.Wizyta u gina po 6 tyg.
 
reklama
Do góry