reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polog - pytanie

Carina2018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Wrzesień 2018
Postów
57
Kobietki mam takie pytanie... Urodziłam w nocy 9.11 tydzień po porodzie przestałam krwawić, wydobywa się tylko znikoma ilość uplawow koloru zoltawego... Krew pojawila się dzisiaj przy oddawaniu stolca i teraz cisza, dzwoniłam do lekarza i jeśli nie mam gorączki nic nie boli to nie mam powodu do zmartwień, czy może komuś też szybko znikły kreawienia czy jednak to powód do zmartwień... Sama już nie wiem co robić martwić się czy cieszyć...
 
reklama
Rozwiązanie
Kobietki mam takie pytanie... Urodziłam w nocy 9.11 tydzień po porodzie przestałam krwawić, wydobywa się tylko znikoma ilość uplawow koloru zoltawego... Krew pojawila się dzisiaj przy oddawaniu stolca i teraz cisza, dzwoniłam do lekarza i jeśli nie mam gorączki nic nie boli to nie mam powodu do zmartwień, czy może komuś też szybko znikły kreawienia czy jednak to powód do zmartwień... Sama już nie wiem co robić martwić się czy cieszyć...
Ja 2tygodnie mialam i raczej skape krwawienie bylo w 2tyg i potem juz nic i miesiaczke rowno dostalam po 8tygodniach od urodzenia
Kobietki mam takie pytanie... Urodziłam w nocy 9.11 tydzień po porodzie przestałam krwawić, wydobywa się tylko znikoma ilość uplawow koloru zoltawego... Krew pojawila się dzisiaj przy oddawaniu stolca i teraz cisza, dzwoniłam do lekarza i jeśli nie mam gorączki nic nie boli to nie mam powodu do zmartwień, czy może komuś też szybko znikły kreawienia czy jednak to powód do zmartwień... Sama już nie wiem co robić martwić się czy cieszyć...

Mi chwilowo zniko i znowu sie pojawilo. Rodzilas sn czy cc?
 
reklama
Dokładnie. W ciągu tych 6 tygodni połogu krwawienie może się pojawiać. Zwłaszcza, jak się trochę poruszasz. Mi krwawienie zniknęło już praktycznie po powrocie ze szpitala, a później pojawiało się po każdym spacerze.
 
Kobietki mam takie pytanie... Urodziłam w nocy 9.11 tydzień po porodzie przestałam krwawić, wydobywa się tylko znikoma ilość uplawow koloru zoltawego... Krew pojawila się dzisiaj przy oddawaniu stolca i teraz cisza, dzwoniłam do lekarza i jeśli nie mam gorączki nic nie boli to nie mam powodu do zmartwień, czy może komuś też szybko znikły kreawienia czy jednak to powód do zmartwień... Sama już nie wiem co robić martwić się czy cieszyć...
Ja 2tygodnie mialam i raczej skape krwawienie bylo w 2tyg i potem juz nic i miesiaczke rowno dostalam po 8tygodniach od urodzenia
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry