reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

malina1979 ja też mam problem ze szwem wewnętrznym. Zewnętrzne juz dawno sie rozpuściły a te w środku jeszcze mam :sorry: Mam nadzieję, ze juz niedługo sie ich pozbędę. Położna nawet sugerowała, żebym spróbowała pociągnąć za niteczkę, która "wystaje", ale ja się boję, ze mnie to będzie bolało albo coś tam rozerwę:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:

Ja właśnie też miałam jeden szew wewnętrzny głęboko i delikatnie pod prysznicem pociągłam za nitkę. Nie wyciągłam całkiem, a następnego dnia już jej nie było:cool2:
 
reklama
O kurcze!! Ta fałdka zrobiła i się kilka dni temu, z jednej strony blizny.. Tak dziwnie!!
Ja nie wiedziałam, że będę miała cesarkę.. Może jakbym wiedziała to bym dała:-D Ale to absurd jakiś.. Specjalnie by mnie źle zszyli??:shocked2:Ale niepokoi mnie to.. Tym bardziej, że boli mnie rana bardziej niż po samej operacji.

Malina ja tez faldke nad blizna mam a poród mialam w prywatnej klinice wiec raczej nie jest to kwestia dania w łape :rofl2: chociaż u mnie wygląda to bardziej jakby bylo opuchnięte i na razie łudze sie że się ta fałdka poprostu wchłonie...a co do zgrubień pod blizną to ja też to mam ale jakoś sie tym za bardzo nie przejmuje przeciez mamy poszyte pół brzucha wiec nie ma sie co łudzić ze blizna będzie cieniutka
 
u mnie ciecie tzn skóra jest taka jakby cierpka i twarda nad samym cięciem ale pytalam kolezanki to ona mowila ze tak tez miala i ze ona sama panikowala i po lekarzach jezdzila ze jej cos sie dzieje ze czucia nie ma w skórze ale okazalo sie ze tak musi byc
 
Malina dzwoniłam do lekarza. Takie zgrubinie to norma.i raczej taka fałdka nad biznA ZOSTANIE:sorry:Jak mocno Cię boli to lepiej idź do lekarza, bo raczej nie powinno nic takiego boleć
 
:eek:U mnie też właśnie z tym czuciem dziwna sprawa :-D po tym cc

Jak u Was mamy po cc z krwawieniem?
U mnie to już kolor zmieniało to po karmieniu ostatnio znowu krew...:sorry:Niby mniej jest ale myslałam ze jakoś się szybciej pozbywa człowiek krwawienia po cc.

Macica powinna się do 6tyg obkurczyć?​
 
moje krwawienie juz w sumie przeszło a minęły 4 tygodnie, zmieniało kolor a teraz juz nic nie ma i całe szczescie bo juz miałam dośc... :-) nawet brzuch mnie nie bolał jak macica sie obkurczała musze przyznac... byłam dzis u lekarza z rana sprawdził i jest ok ładnie sie goi....
 
Malina dzwoniłam do lekarza. Takie zgrubinie to norma.i raczej taka fałdka nad biznA ZOSTANIE:sorry:Jak mocno Cię boli to lepiej idź do lekarza, bo raczej nie powinno nic takiego boleć

no prosze a to ciekawe bo ja od chirurga usłyszalam ze ta falda nad blizna to jest obrzęk i jeszcze sie wchłonie...
 
Trochę mnie uspokoiłyście.. Tym, że macie podobne objawy. Mi już trochę odpuściło, w końcu musi się wszystko pozrastać i tyle..Ta fałdka/ obrzęk może jednak się wchłonie?? Mnie zmyliło to, że nie było jej jeszcze tydzień temu:eek: A teraz jest.. Generalnie jednak sama blizna jest mało widoczna.. Oby tak zostało.
 
reklama
Dziewczyny mi za to zgrubienie koło szwa po nacięciu krocza się zrobiło i dziś kupiła sobie maść na blizny w aptece Contractubex - podobno bardzo dobra! Po cesarce tez ja możecie stosować, żeby ładnie się blizna zagoiła a nie jakieś zgrubienia sie porobiły!
 
Do góry