reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Połóg

reklama
koniec krwaqwienia.... bo ja nie wiem jak o powinno wyglądać...:confused2:
to tak jak ze wszystkim - każda przechodzi inaczej ... niektóe krwawią prez cay połóg, niektóe przez tydzień i koniec, a niektóe na początu obficie, a potem od czasu do czasu plamią, tak raz- dwa razy dziennie... dowiesz sie jak to u Ciebie było ak już będziesz po ;-):cool2:
 
U mnie już ponad tydzień po cesarce i prawie zapomniałam o tej operacji. ;-)Martwi mnie trochę bo pod blizną w jednm miejscu pojawiło się jakieś zgrubienie ,a le to muszę się poradzić gina.Wciąż nosze podpaski, raz jest tego więcej raz mniej , ale warto uważać.. marzę już zeby to się skończyło i bez brzcucha poprzytulać się z M:-p
 
ja przez tydz krwawilam dosc obficie a do tego bralam tabletki na przyspieszenie krzepniecia krwi, a potem jak na miesiaczke a teraz juz tylko troche. ja w 4 dniu po zszywaniu (porod sn) chodzilam juz normalnie a byam bardzo rozcieta, pewnie dlatego ze sama musialam nawstawac sie do dzidzi o kazdy drobiazg i te szwy jakos mi sie wyrobily. ale tego bolu juz wiecej nie chce. :cool2:
 
rzeczywiście.. mnie też jest ciągle zimno. W ciąży ciągle mi było gorąco, spałam przyłożona do zimnej ściany i odkryta, a teraz śpię pod podwójną kołdrą :szok: i mam w nocy takie okropne dreszcze, budzę się trzęsąc się cała (to nawet nie drżenie, tylko trzęsienie, z dużą amplitudą), nie panując nad własnym ciałem. Po kilkunastu sekundach przechodzi, jak gorąco oblewa mi dłonie i stopy. Bałąm się powiedzieć o tym w szpitalu, żeby mnie tam nie zostawili, mam nadzieję, że mi to przejdzie :-(
ja mialam straszne dreszcze jak maly wyszedl i bylismy z mezem wystraszeni strasznie, a polozna nas uspokoila i powiedziala ze to normany objaw z wysilku i przemeczenia, bo w koncu bylam po calym dniu i rodzilam o 4.17 organizm byl bez snu i zmeczony. Moze u ciebie to tez przemeczenie co?
 
Etna - dzięki! to trzesienie mi przeszło na szczęście, ale cieszę się, że nie tylko ja je mialam, i że ono jest wytłumaczalne...Ale było okropne..

Uleńka - może Twoja dieta jest zbyt uboga? u mnie w tym temacie normalnie od poczatku...:sorry:
 
ulenka - masz na mysli ze ciemna? moze bierzesz magnez?? Ja mam normalną i od poczatku mialam;-)

Mnie szwy bolaly dlugo bo mi te zakonczenie (supelek) obcieral sie i rana mi sie zrobila. Mialam rozpuszczalne takze kilka razy dziennie prysznic i porozpuszczalo sie wszystko. A jak ten supelek odpadl to prawie tanczylam z radosci:tak:
 
Biorę normalnie witaminy Elevit plus dodatkowo żelazo 2 x dziennie. Hm dziwne, że tego nie macie bo ja już w szpitalu taka czarną kupę zrobiłam. Pytałam koleżanki i ona miała to samo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mialam straszne dreszcze jak maly wyszedl i bylismy z mezem wystraszeni strasznie, a polozna nas uspokoila i powiedziala ze to normany objaw z wysilku i przemeczenia, bo w koncu bylam po calym dniu i rodzilam o 4.17 organizm byl bez snu i zmeczony. Moze u ciebie to tez przemeczenie co?

Ja po porodzie trzeslam sie jak galareta, ustac nie moglam, jak przechodzilam z lozka porodowego na inne. Az lekarze sie zaniepokoili. Ale tak samo mialam przy pierwszym porodzie.

Ulenka to od zelaza. Mialam tak samo :tak:

Ze mna lezala laska ktora drugiego dnia po porodzie przestala krwawic. Jak powiedzialam o tym wczoraj poloznej to powiedziala ze nie krwawienie po porodzie jest gorsze niz zbyt obfite krwawienie i ze ma nadzieje ze ona kogos o tym poinformowala.
Ja krwawie dalej, ale juz w miare skapo. Za to A mnie wczoraj ogladal i mowi ze jestem tam jak nowka :-D
 
Do góry