reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Polskie mamy we Wloszech

reklama
Ja nie zebym szalala z Mikolajkami, bo tak jak mowisz dobrotyt w epoce "kryzysu" dzieci maja ;), ale traktuje to jak italianska Befane, slodycze pod poduche, tak jak ja mialam za pieknych dzieciecych lat :) byle podtrzymywac tradycje.
To masz spoko wylot, ja tez juz mialam raz taki stresujacy dojazd, ale od nas na Ciampino, dostalismy sie po drodze w taki potworny korek, ze w ostatniej chwili zdazylam, a Patryk mial wtedy 4 miesiace.
Dzisiaj pogode mamy rewelacyjna, po wczorajszym deszczowym dniu, ze az sie wierzyc nie chce, cudnie po prostu!! cale dopoludnie spacerowalismy :))

Twety a skad dokladnie z Pugli?Jak dlugo juz jestes w Italii?
Pozdrawiam goraco
 
Ja nie zebym szalala z Mikolajkami, bo tak jak mowisz dobrotyt w epoce "kryzysu" dzieci maja ;), ale traktuje to jak italianska Befane, slodycze pod poduche, tak jak ja mialam za pieknych dzieciecych lat :) byle podtrzymywac tradycje.
To masz spoko wylot, ja tez juz mialam raz taki stresujacy dojazd, ale od nas na Ciampino, dostalismy sie po drodze w taki potworny korek, ze w ostatniej chwili zdazylam, a Patryk mial wtedy 4 miesiace.
Dzisiaj pogode mamy rewelacyjna, po wczorajszym deszczowym dniu, ze az sie wierzyc nie chce, cudnie po prostu!! cale dopoludnie spacerowalismy :))

Twety a skad dokladnie z Pugli?Jak dlugo juz jestes w Italii?
Pozdrawiam goraco

w itali juz ponad 6 lat:cool2: a ty skad klikasz

a co do lotow samolotem to ja w tym roku w wakacje lecialam z malym do wenecji samolot byl przepchany ze oddychac sie nie dalo tyle ludzi kolo mnie siedziala taka starsza "grubasna" pani i w dodatku sie drzymnela i na mnie glowa jej opadala ja z dzieckiem na kolanach myslalam ze odplyne... ale za to nie moge powiedziec bo stiuardessy super uczynne no i zakochaly sie w moim malym kazda go chciala na raczki no i bardzo mi pomogly... a spowrotem jak lecialam juz do domu to super ,hiper bylo bo cale 3 miejsca mialam dla siebie malego moglam spokojnie nakarmic i przespal caly lot...
 
Ostatnia edycja:
Witam przyszłe i obecne mamy!Ja mam córcię 4,5 roku i teraz jestem w 20 tc.Tak się zastanawiałam, czy któraś z was wie coś na temat szpitala w Bolzano?Mam zamiar tam rodzić.Trochę się boję ponieważ pierwszą miałam cesarkę i mam wadę wzroku a lekarz stwierdził, że nie są to wskazania do następnej cesarki.I chciałam się zapytac,czy muszę wybierać sobie położną czy coś takiego.Znalazłam takie informacje na innym forum.Powiedzcie proszę jak to wygląda we Włoszech.W Polsce jak się rodzi to jest położna ta która akurat ma dyżur i tyle.Podpowidzcie coś
 
Witam przyszłe i obecne mamy!Ja mam córcię 4,5 roku i teraz jestem w 20 tc.Tak się zastanawiałam, czy któraś z was wie coś na temat szpitala w Bolzano?Mam zamiar tam rodzić.Trochę się boję ponieważ pierwszą miałam cesarkę i mam wadę wzroku a lekarz stwierdził, że nie są to wskazania do następnej cesarki.I chciałam się zapytac,czy muszę wybierać sobie położną czy coś takiego.Znalazłam takie informacje na innym forum.Powiedzcie proszę jak to wygląda we Włoszech.W Polsce jak się rodzi to jest położna ta która akurat ma dyżur i tyle.Podpowidzcie coś​

mozesz sobie wybrac polozna... najlpiej bedzie jak wczesniej przejdziesz sie do szpitala i zapytasz bedziesz miala pewnosc jak wlasnie w tym szpitalu postepuja... ja niby wybieralam sobie polozna ale sie i tak rozchorowala i nie mogla przyjechac na porod i mialam ta ktora byla na dyzurze superasna babeczkaa lepsza od mojej poloznej co mnie prowadzila:-D ale stracha mialam niezlego jak tamta nie mogla przyjechac... ja rodzilam naturalnie wiec z cesarka nie moge ci niestety pomoc... idz do szpitala i sie dowiedz i przy okazji zobaczysz porodowke...
 
Vi auguro che il 2010 ti porti tutto ciò che più desideri ma, ti auguro anche che lasci il tempo per goderti tutto ciò che ti avrà portato.
BUON ANNO 2010!!!!!! A TUTTI:-D
 
reklama
Wiatm wszytskie polskie mamusie! jest tu kto? :D
chcialabym do was dolaczyc aczkolwiek to dopiero poczatek i bede przyszla mama, tydzien temu zrobilam dwa testy i oba wyszly pozytywnie :)
 
Do góry