reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Pomoc dla młodej mamy

Rozwiązania
0
Hej , może jest ktoś z was kto chciałby pomóc młodej mamie ? Poznałam ją przez internet . Ale zanim zaoferowałam pomoc sprawdziłam to czy jest osobą ,która naprawdę potrzebuje pomocy bo różnie to teraz bywa . więcej iinformacji udzielę osobom ,które będą zainteresowane pomocą .

reklama

AmMaWi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jakiego rodzaju pomoc byłaby potrzebna? Mam trochę ubranek po moich bliźniaczkach. Cześć może nie jest w stanie idealnym, ale są dobre gatunkowo i tylko po moich dzieciach. Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie.

Onaszczesliwa2018

Rozwiązania
1
Dokładnie zależy o jaką formę pomocy chodzi :) może napisz tak ogólnie czego dokładnie ta osoba potrzebuje A na pewno coś się wymyśli ;)

NeSSi

Moderatorka
Członek załogi
Rozwiązania
24
Hej , może jest ktoś z was kto chciałby pomóc młodej mamie ? Poznałam ją przez internet . Ale zanim zaoferowałam pomoc sprawdziłam to czy jest osobą ,która naprawdę potrzebuje pomocy bo różnie to teraz bywa . więcej iinformacji udzielę osobom ,które będą zainteresowane pomocą .
Przestrzegam przed wysyłaniem pieniędzy. Każdy robi to na własną odpowiedzialność.
Nowe konto, brak szczegółowych informacji, już to powinno wzbudzać czujność.

Onaszczesliwa2018

Rozwiązania
1
Przestrzegam przed wysyłaniem pieniędzy. Każdy robi to na własną odpowiedzialność.
Nowe konto, brak szczegółowych informacji, już to powinno wzbudzać czujność.

Nie , nie o takiej formie pomocy w ogóle nie ma mowy przynajmniej jeśli chodzi o mnie :)dlatego zadałam pytanie o jaką formę pomocy dokladnie chodzi :) ale dobrze , ze to napisalas bo roznie w zyciu bywa :)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry